Sedat Peker'in iddialarının ardından Enginyurt'tan çok sert çıkış!

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Sedat Peker'in 'SADAT' iddialarına değindi.

Sedat Peker'in iddialarının ardından Enginyurt'tan çok sert çıkış!

SADAT kurucusu  Adnan Tanrıverdi, geçtiğimiz günlerde Sedat Peker'le ilgili Twitter'dan açıklamalarda bulunmuştu.

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker ile SADAT kurucusu Adnan Tanrıverdi arasındaki tartışmada bomba iddialar ortaya atılmıştı. Peker, "Ülkede korku iklimi yaratmak için silahlanın çağrısını yapmam ortak fikirdi. Oluk oluk kan dökülme çıkışını yapacağından haberdar değildik diyemezsiniz. O tarihlerin birkaç gün öncesinde yaptığım görüşmelerin HTS kayıtları da ortaya çıkacaktır." ifadelerini kullanmıştı.

banner112
Konuyla ilgili Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ise 'Anlaşılan o ki,SADAT kan akıtmakla görevli.' diyerek sert tepki gösterdi. Enginyurt paylaşımında 'Cümle Cihan duysun! Kanımızın son damlasına kadar, LAİK ve Demokratik Türkiye Cumhuriyeti için mücadele edeceğiz.' değerlendirmesini yaptı.

Enginyurt'un paylaşımı şöyle:

Sedat Peker SADAT'a 'Oluk oluk kan dökülme çıkışını yapacağımdan haberdar değildik' diyemezsiniz demiş. Anlaşılan o ki,SADAT kan akıtmakla görevli. Cümle Cihan duysun! Kanımızın son damlasına kadar, LAİK ve Demokratik Türkiye Cumhuriyeti için mücadele edeceğiz.
YAŞASIN TÜRKİYE.

YORUM EKLE