Sedat Peker'in ifşa ettiği Hadi Özışık yine rezil oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘fiyatlar uygun’ açıklamasının ardından Tarım Kredi Kooperatifi güzellemeye çalışan Hadi Özışık, neye uğradığını şaşırdı. Diğer marketlerde fiyatların daha uygun olduğu ortaya çıktı. Özışık ise güldü. Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Özışık ile olan görüntülü konuşmasını ifşa etmişti.

Sedat Peker'in ifşa ettiği Hadi Özışık yine rezil oldu

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kısıklı'daki Tarım Kredi Kooperatifleri satış mağazasından alışveriş yaptı.

Market çıkışında açıklama yapan Erdoğan, "Tarım Kredi Kooperatiflerimizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun" ifadelerini kullandı.

Tanzim marketler için talimat verdiğini ifade eden Erdoğan, "Türkiye genelinde ilk etapta 1000 kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik" dedi.

"ÖZELLİKLE Mİ SEÇTİN?"

Erdoğan’ın ‘fiyatlar uygun’ açıklaması sonrasında Tarım Kredi Kooperatifleri’nin satışa sunduğu ürünlerle bir başka markette satılan aynı ürün arasında fiyat karşılaştırması yapan İnternethaber haber sitesinin kurucusu Hadi Özışık, zor anlar yaşadı.

Özışık’ın fiyat karşılaştırması yaptığı salça ve toz şeker, Tarım Kredi Kooperatifleri’nin satış mağazasında daha pahalı çıktı.

Durum karşısında şaşkınlığını koruyamayan Özışık, “Ya Mustafa sen bunları özellikle mi seçtin? Bak bunlar fiyatları sonradan indirmiş olabilirler” ifadelerini kullandı.

İşte o anlar:


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Omurgasizlar
Omurgasizlar - 3 hafta Önce

zirnik kadar namus, seref ve utanma yok!