Sedat Peker'in suçlamalarından sonra Bahçeli ve Süleyman Soylu'dan sürpriz buluşma

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında skandal iddialarda bulunmuştu. Peker'in iddialarından sonra AKP'liler bile Soylu'ya sahip çıkmazken Bahçeli destek vermişti. Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili MHP'li Celal Adan'ın oğlu Sinan Adan'ın Çırağan Sarayı'ndaki düğününde ikili bir araya geldi. Bahçeli ve Soylu bir süre sohbet etti.

Sedat Peker'in suçlamalarından sonra Bahçeli ve Süleyman Soylu'dan sürpriz buluşma

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Celal Adan'ın oğlu Sinan Buğra Adan'ın düğünü iktidar bloğunun önde gelen isimleri ile sürpriz konukları da bir araya getirdi.

Çırağan Sarayı'nda düzenlenen düğünün fotoğrafları, MHP'nin resmi sosyal medya hesaplarından da paylaşıldı.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yer almadığı düğünde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Başkanı Mustafa Şentop ile Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu konuklar arasında bulundu.

Düğünde Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç ile birlikte Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan'ın da bulunduğu görüldü.

Düğünde Fuat Oktay, Hulusi Akar ve Bahçeli'nin birlikte bulunduğu masada, Aydın Doğan da MHP Genel Başkanı Bahçeli ile AKP Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'ın arasında oturdu.

Devlet Bahçeli ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun ayak üstü sohbet ettiği anlara ait kare de MHP'nin sosyal medya hesaplarından paylaşılan dikkat çekici bir başka "düğün" fotoğrafı oldu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter de Bahçeli ile Soylu'nun sohbeti sırasında yanlarında dururken objektiflere yansıdı.

Yönter, Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz'ın kendisini arayarak tehditlerde bulunduğunu iddia ettiği isim olarak gündemde.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER