Sedat Peker: Kimse beni FETÖ ile mücadele edildiğine inandıramaz

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada iktidarın FETÖ ile mücadelesinin yetersiz olduğunu aktardığı paylaşımlarda bulundu.  Peker ayrıca Bank Asya eski genel müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nun SPK’nın başına getirilmesini eleştirdi.

Sedat Peker: Kimse beni FETÖ ile mücadele edildiğine inandıramaz

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, yaptığı son paylaşımlarla yine çok konuşulmaya devam ediyor. 

Yaptığı açıklamada iktidarın 'FETÖ ile mücadele' konusunda 'samimi' olmadığını aktaran Peker, "Bank Asya’ya para yatıranları fetöcü diye cezaevine atarken o dönemin Bank Asya genel müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nun SPK’nın başına getirilmesine sessiz kalanlar vicdan sahibi kimseyi fetö ile mücadele edildiğine inandıramazlar." dedi.

İşte o açıklama: 

"1-Bank Asya’ya para yatıranları fetöcü diye cezaevine atarken o dönemin Bank Asya genel müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nun SPK’nın başına getirilmesine sessiz kalanlar vicdan sahibi kimseyi fetö ile mücadele edildiğine inandıramazlar.

2-Akın İpek’in mallarına fetöcü diye el koyulurken Rixos Hotellerinin sahibi Fettah Tamince’ye devlet ihalesi verenler akıl sahibi hiç kimseyi fetöyle mücadele edildiğine inandıramazlar.

3-Hain 15 Temmuz kalkışmasında 13-14-15 yaşlarında olan askeri okul öğrencilerini yaşları şimdi tutuyor diye tutuklayanlar kripto fetöcü olduğu herkesçe bilinen emekli subayların televizyonlara çıkmasına izin verirken bana fetö ile mücadele ediliyor masalını asla anlatamazlar.

4-Bütün fetöcü hesaplar bana saldırırken aldıkları para ya da başka menfaatler uğruna beni fetöcülerle yan yana getirmeye çalışan kahpeler, şerefsizler, köpekler, namussuzlar; bu masallara hiçbir vatan evladını inandıramazlar."

İşte o paylaşımlar:  

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2021, 20:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
haydan alev
haydan alev - 6 gün Önce

fetöcüler tüm bakanlıklarda çok iyi görevlerde hatta memurlukları bile es geçmiyorlar peki mit ne yapıyor

Peker sanki duvara konusuyor!
Peker sanki duvara konusuyor! - 6 gün Önce

Peker hakikatleri söylüyor, fakat millet, muhalefet ve yarginin üzerinde ölü topragi var. kimse kilini kipirdatmiyor! Halkin mücadele etmesi icin daha ne olacak?
Muhalefet bütün firsatlari heba ediyor! Diplomasiz olmasi 17-25 aralik yolsuzlugu, 15 temmuz muammasi, 128 milyarin buharlasmasi ve simdi Pekerin ifşasi!