Sedat Peker; Süleyman Soylu ve o mahkeme başkanını hedef aldı: Kafama sıkacağım diyorum

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in hedefinde yine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toklu vardı. Peker, "Ankara müdürü servet, organize başkanı resul, bölge idare mahkemesi başkanı esat, yine faaliyettesiniz. Vallahi hepiniz paketlenip bir gün cezaevine gireceksiniz." iddiasında bulundu.

Sedat Peker; Süleyman Soylu ve o mahkeme başkanını hedef aldı: Kafama sıkacağım diyorum

Suç örgütü lideri Sedat Peker sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yaptı. Peker, paylaşımında polemiğe girdiği İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya seslendi, çok ağır ifadeler kullandı.

Sedat Peker'in paylaşımı şöyle oldu:

1-Kıymetli dostlarım, bizim kaşar sülüman bugün bir operasyon başlattı. Beni hayatında bir kere gören veya telefonla konuşanları bile gözaltına alıyor.Kaşar sülü,sen poliçe sesini bir de para sesini seversin.Bizim arkadaşlarımız garip, onlardan para çıkmaz. Boşa emek harcıyorsun.

2- Kaşar sülüman, benim Ankara’da hiçbir suçum yok. Niye operasyon iznini Ankara’dan alıyorsun. Ankara müdürü servet, organize başkanı resul, bölge idare mahkemesi başkanı esat, yine faaliyettesiniz. Vallahi hepiniz paketlenip bir gün cezaevine gireceksiniz.

3- Ulan mahallenin kaşarı, kafama sıkacağım diyorum lan. Niye ayın 4’ünün İçişleri Bakanlığı kamera kayıtlarını yayınlamıyorsun, Sezgin Baranın ayın beşinde yurtdışına çıkış evrakını yayınlamıyorsun?

4- süslü sülüman, kaşar sülüman, ben utanmayı bütün dinlerin kültüründe yer almış bir terbiye sanıyordum. Vallahi seni tanıdıktan sonra yanıldığımı fark ettim. Sen ne gurursuz, onursuz bir şeysin?

İşte o paylaşımlar:

 

YORUM EKLE