Sedat Peker, videosunu paylaştı: Lanetle anılacaksınız!

Adana’da dönemin valisi tarafından ödüllendirilen iki polisten biri olan polis memuru C.A., 24 kilo 600 gram eroinle yakalandı. Kaçmak isterken 3 meslektaşını yaralayan C.A. ile beraberindeki eşi N.A., ‘uyuşturucu madde ticareti yapmak’ suçundan nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

Sedat Peker, videosunu paylaştı: Lanetle anılacaksınız!

Adana’da, dönemin Adana Valisi tarafından ödüllendirilen iki polisten biri olan polis memuru C.A., 24 kilo 600 gram eroinle yakalandı. Kaçmak isterken 3 meslektaşını yaralayan C.A. ile beraberindeki eşi N.A., ‘uyuşturucu madde ticareti yapmak’ suçundan nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

Organize suç örgütü lideri olmakla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker ise haber üzerine sosyal medya hesabından ödüllü polisin yakalanma anının videosunu da paylaşarak tepki gösterdi.

Peker paylaşımında, “Yüce ALLAH sizin belanızı versin. Narkotikle mücadelede en başarılı polis diye seçip ödül verdiğiniz görevli dahi dünya kadar uyuşturucu ile yakalandı. Çocukları uyuşturucudan ölen annelerin gözyaşlarında boğulacaksınız, lanetleriyle anılacaksınız.” ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım:

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2021, 21:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
bilin hangi yavsakdi ?
bilin hangi yavsakdi ? - 1 ay Önce

yavsagin biri ne demisdi,bizim icimizde uyusturucu ile ugrasanlari arayan önce aynaya baksin , bizde asla böyle sey olmaz!

Emin
Emin - 1 ay Önce

Yazıklar olsun... Vali ödül vermiş 3 meslektaşına sıkmış.. Gerçi şaşırmadım ama çok vahim bir durum...