Sedat Peker'den Süleyman Soylu hakkında flaş iddialar

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında flaş iddialarda bulundu.

Sedat Peker'den Süleyman Soylu hakkında flaş iddialar

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ilişkin yeni iddiaları gündeme getirdi.

Süleyman Soylu'nun yer aldığı fotoğrafları da paylaşan Peker, Soylu'nun oğlunun lüks bir otelde kaldığını öne sürdü. 

Kuzu Holding'e ilişkin iddialarda da bulunan Peker, ''Kuzu Holding’in inşaat projesini de çok seviyorsunuz herhalde, yumulmuşsunuz buna'' ifadelerini kullandı. 

Peker'in paylaşımları şöyle: 

''1-temiz sülüman, Kuzu Holding’in Sea Pearl - Ataköy projesini sihirbaz bile bu hale getiremeyecekken senin akraban sadık soylu bak bu projeyi nasıl bu hale getirdi.

2-temiz sülüman, oğlun engin soylu dört gündür Sea Pearl projesinde deniz manzaralı 0/7 blokta bulunan 25 - 30 milyon değerindeki dairede kalıp keyif ediyor. O da benim gibi durmadan sigara içiyor.

3-süslü sülü, siz sülalecek para makinesi sesini ve poliçe sesini çok seviyorsunuz ya, Kuzu Holding’in inşaat projesini de çok seviyorsunuz herhalde, yumulmuşsunuz buna

4- temiz sülüman kuzuları almışsın yanına, şimdi bunları da başlarsın sen ince ince kesmeye. Her şeyi biliyorum da bu kuzu gruptakileri nasıl korkuttun çöktün mallarına vallahi onu bilmiyorum.'' 

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2021, 23:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
KUTSAL TC
KUTSAL TC - 2 ay Önce

SEDO ; SİYONİST KÖLESİ BOP'ÇU RECEP VATANHAİNİNİ KORUMAYI BIRAK ! SİYONİST-BİDEN MASON-RECEP'İN NE ALÇAK OLDUĞUNU SENDEN 1000 KAT İYİ BİLİR ! KONUŞACAKSAN KONUŞ ARTIK ! YÜCE TÜRK MİLLETİNE BÜLBÜL GİBİ ÖTECEKSEN ÖT ! YÜCE TÜRK ULUSUNUN KESECEĞİ KAFA ACIMAZ KOÇUM MERAK ETME !