Sevgili olma teklifini reddeden kadının evine girdi, gerisi korkunç

İstanbul Avcılar'da evinde uyuyan Yasemin Uzunçelebi'nin evine gelerek yüzüne yanıcı kimyasal madde döken Mehmet Yıldız, Esenyurt'ta yakalandı.

Sevgili olma teklifini reddeden kadının evine girdi, gerisi korkunç

Olay, dün sabaha karşı saat 03.30 sıralarında Merkez Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Mehmet Yıldız, uzun süredir Yasemin Uzunçelebi (42) ile sevgili olmak istiyor ancak olumsuz yanıt alıyordu. Mehmet Yıldız, reddedilince Yasemin Uzunçelebi’yi tehdit etmeye başladı. Yasemin Uzunçelebi, geçen salı gecesi uyuduğu sırada, Mehmet Yıldız, gizlice evine girdi. 

 Kapıyı yanındaki anahtarla açarak içeri giren saldırgan, yatağında uyuyan kadının yüzüne yanında getirdiği öne sürülen siyah ve yanıcı bir maddeyi döktükten sonra kaçtı. Yatağından acı içerisinde fırlayan kadın kendisini dışarı atarak bina sakinlerinden yardım istedi.

banner112
Uzunçelebi için olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. Gelen sağlık ekipleri kadını tedavi altına aldı. 

Kaldırıldığı hastanede tedavi gören ve hayati tehlikesi devam eden Yasemin Uzunçelebi'nin saldırıya uğradığı günde kent değiştirmek için hazırlık yaptığı ileri sürüldü. 

Farklı 16 suçtan kaydı bulunduğu tespit edilmen Mehmet Yıldız, Esenyurt İlçesi'ndeki Talatpaşa Mahallesi'nde yakalanarak gözaltına alındı. Yıldız'ın emniyetteki işlemleri sürüyor. 


 

YORUM EKLE