Soylu'nun 'Bize yaptıran Allah'tır' çıkışına CHP'den sert yanıt

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bursa AKP İl Başkanlığı toplantısında yaptığı konuşmada tartışma yaratacak ifadeler kullandı. CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Soylu'nun "Bize yaptıran Allah'tır" çıkışına sert tepki gösterdi.

Soylu'nun 'Bize yaptıran Allah'tır' çıkışına CHP'den sert yanıt

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,  partisinin il toplantısında tepki çeken ifadeler kullandı.

Soylu, konuşmasında “Cenab-ı Allah biliyor. Milletimize hiç ihanet etmedik. Üzerimize ne kadar gelirlerse gelsinler hiç ihanet etmedik. Kim ne derse desin. Onun için sadece bizim yaptıklarımıza bakmayın. Biz kendimiz yapmıyoruz. Biz inanıyoruz ki bize yaptıran Allah’tır, bize yaptıran Allah’tır, bize yaptıran Allah’tır” dedi.

CHP'DEN SERT YANIT

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Soylu'nun bu konuşmasının videosunu paylaşarak "İşte bu Muaviye aklı. Kuranı Kerim sayfalarını mızraklarına geçiren ve kendine siper eden akıl. Yaptıkları hukuksuzluklara Attıkları iftiralara, Yüce Allah’ı ve ayetlerini ortak etmeye kalkıyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar. Ne millet iradesinden, Ne adalet terazisinden kaçamazlar." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Allaha hakaret edilyor, diyanet araba pesinde!
Allaha hakaret edilyor, diyanet araba pesinde! - 6 ay Önce

muaviye tohumu Allah ile Allahin düsmani seytani karistiriyor. Sülüüüüüü pislikler seytan isidir . pislikleri yüce Allahin yaptirdigini iddia eden serefsizler Allaha hakaret ediyor !

Asagidaki linki acin da müslümanligin halini görün
Asagidaki linki acin da müslümanligin halini görün - 6 ay Önce

https://www.youtube.com/watch?v=BF0Vd1Vg62E
Bunu seyredenin deist olmasi Garanti!!!!!!!

FG
FG - 6 ay Önce

Dikkat etsin o şahıs. Dini çıkarları için kullananları Allah çarpar.

SIRADAKİ HABER