Spor yorumcuları bile AKP kongrelerine isyan etti

Spor yorumcusu Serdar Ali Çelikler, AKP'nin Hatay’daki kongresinde oluşan “lebaleb” görüntülere isyan etti. Çelikler, “Sizin tek derdiniz millet mi?” dedi.

Spor yorumcuları bile AKP kongrelerine isyan etti

Koronavirüs salgını kapsamında esnafın dükkanı kapalıyken; AKP’nin il kongrelerinden “lebaleb” görüntülerin gelmesine tepkiler çığ gibi artarken bir tepki de spor yorumcularından geldi.

Gazeteci Candaş Tolga Işık ve spor yorumcusu Serdar Ali Çelikler oluşan çifte standarta tepki gösterdi. Işık, “Bu ülkede koronavirüs yasakları herhalde sadece esnafa var. Ben bunu anlamıyorum.” dedi.

'HATAY'DA ADAM MASADA OYNUYOR' 

Hatay'da kongre sonrası çekilen görüntülere tepki veren Serdar Ali Çelikler, “Hatay'da gençlik kolları... Adam masada oyuyor. Uludağ'da eğlenen insanlara, millete mi derdiniz sizin? Cenazeleri görüyoruz, kongreleri görüyoruz, stadları görüyoruz... Hey Maşşallah abi ya! Bu lokantacının, bu esnafın, büfecinin kafecilerin canı yok mu? Ben koronavirüs atlattım. Ailemden birisini bu hastalığa kurban verdim ama adaletsizlik olacağına açın abi her yeri. Kaç kişi işsiz ya!” dedi.

İşte o anlar: 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2021, 03:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER