Trafikte korna çaldı diye bayıltana kadar dövdüler

İstanbul Ataşehir'de önünde aniden duran araca korna çalan Doğukan Tepe, araçtan inenlerce darp edildi. Saldırganlar Tepe'yi bayıltana kadar dövdü. Polis saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Trafikte korna çaldı diye bayıltana kadar dövdüler

İstanbul Ataşehir'de iddialara göre, motosikletiyle evine gitmek isteyen Doğukan Tepe’nin önünde aniden bir otomobil durdu.

Korna çalarak tepki gösteren Tepe’ye otomobildekiler silah gösterdi.

Korktuğu için motosikleti durduran Tepe, otomobilden inen 5 kişiden bayılana kadar dayak yedi.

Öte yandan Doğukan Tepe’nin olay sırasında üzerinde bulunan 400 lirası ve altın kolyesi de saldırganlar tarafından gasp edildiği iddia edildi.

Polisin şüphelileri yakalamak için çalışmaları sürüyor.

"20-25 DAKİKA DÖVDÜLER, KİMSE MÜDAHALE ETMEDİ"

Darbedilen Doğukan Tepe, "Evime giderken bir araç kontrolsüz bir şekilde önüme çıktı. Ben de kornaya bastım. Korna sonrasında küfürleşme oldu. Daha sonra bana arabanın içerisinde silah gösterdiler. Ben de o korkuyla direkt sağa çektim. Onlar da önüme kırdı. Arabadan inen 5 kişi hiç konuşmadan direkt bana saldırdı. Dayak yediğim anda 3 kere bayıldım. Her seferinde beni ayıltıp tekrar dövdüler. 20-25 dakika dayak yedim. Anlatınca kolay geliyor çok zor anlar yaşadım. Maddi olarak da manevi olarak da zararım var. İşlek bir cadde ne polis ekibi var ne de ayırmaya gelen kimse yoktu. Ben tek başıma 5 kişiden dayak yedim. Kimse beni kurtarmadı. Bana saldıranlar hala yakalanmadı. Dişim kırıldı, dudağımda 7 dikiş var. Yüzüm gözüm şişti. Ben saldırganların bulunup cezalarını çekmelerini istiyorum" dedi. 

YORUM EKLE