TÜGVA temsilcisinin lüks hayatı böyle görüntülendi: Yanda şampanya, konsolda isim, plakada AKP!

Son dönemde içeriden sızdırılan belgelerle kamu kurumlarına torpilli olarak girdikleri iddialarıyla tepki çeken TÜGVA'nın İzmir Karşıyaka Temsilcisi Şahin Çetinalp'in değeri milyonları bulan araç paylaşımları, özel 'AKP' plakası ve aracındaki pahalı şampanya ile sosyal medyanın diline düştü.

TÜGVA temsilcisinin lüks hayatı böyle görüntülendi: Yanda şampanya, konsolda isim, plakada AKP!

Yüksek İstişare Kurulu'nda Bilal Erdoğan’ın görev yaptığı ve son dönemde içeriden sızdırılan belgelerle kamu kurumlarına torpilli olarak girdikleri iddialarıyla tepki çeken TÜGVA'nın İzmir Karşıyaka Temsilcisi Şahin Çetinalp’in özel plakası, birden çok 'otomobil ve şampanyalı sosyal medya paylaşımları dikkat çekti.

Lüks otomobillerindec'AKP' plakasını kullanan TÜGVA İzmir Karşıyaka temsilcisi Şahin Çetinalp, Karşıyaka’daki çalışmalarıyla tanınıyor. Çetinalp, 'AKP' plaka kullanmasını İnstagram hesabında "Canımız ya da malımız davamızdan değerli olsa bu plakayı kullanmayız" ifadeleriyle açıklıyor.

Çetinalp'in bir başka paylaşımında ise 2 AUDİ'nin olduğu görüldü. Çetinalp bu fotoğrafı ise "TBT'lerden bir gün" ifadesiyle paylaştı.

Çetinalp'in içerisinde Audi A5, BMW 3, PORSCHE Panamera ve Volvo XC90'ın da bulduğu ve değeri milyonları bulan araç paylaşımları ve mesajları şöyle:

Zenginliği dikkat çeken Çetinalp'in, AKP plakasını başka modelde bir arabasında da kullandığı görüldü. Çetinalp, konuya ilişkin bu kez de şöyle yazdı: "İzmir'de bu plakayı taşımak şereftir benim için."

Çetinalp'in bir başka paylaşımında lüks otomobilinin yan koltuğunda dünyanın en ünlü Fransız şampanyası Moet Chandon'un bulunması dikkat çekiyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2021, 13:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Pandora
Pandora - 1 ay Önce

Utancından derdini kimselere anlatamayıp evinde gece aç yatan insanlar varken bu nasıl bir zihniyettir, bu insanlardan haraç alır gibi alınan vergilerle bunları yapmayı hangi vicdan kabul edebilir nasıl bir yaratık bunu kabullenebilir?