Türkiye'ye tatile gelen Japon turist, hamamda tellak tarafından tacize uğradı 

Yoshi Enomoto isimli genç bir japon turistin, İstanbul'da gittiği bir hamamda keselendiği tellak tarafından tacize uğradığını iddia etti. Taciz edildiğini gelen 'cinsel içerikli' mesaj ile anlayan turist hakkında açıklama yapan Enomoto "Ben Bursa'da da güzel kaplıcalı hamama gittim. Neyse ki kimse popoma vurmadı." vurmadı dedi. Söz konusu taciz olayı sosyal medyada olay oldu.

Türkiye'ye tatile gelen Japon turist, hamamda tellak tarafından tacize uğradı 

Yoshi Enomoto yaptığı paylaşım ile bir Japon turistin kese yaptırırken tellak tarafından önce elle sonra mesaj ile taciz edildiğini aktardı.

İşte Yoshi Enomoto'nun mesajları:

"Genç bir Japon hamama gitmiş 150TL ödemiş. Tellak poposuna baya vurmuş. Sonra orada tanıştığı bir amca ona fotoğraftaki müstehcen mesajı atmış. Dikkatsizce random bir yere gidip ​video çektiği için kendisini savunmuyorum ama başıma gelirse diye düşününce çok kötü." 

Resim

BURSA'DA DA HAMAMA GİTMİŞ

Yoshi Enomoto yaptığı diğer paylaşımda "Ben de Bursa'da güzel kaplıcalı hamama gittim. Gaziantep'te de bir hamama gittim. Kese yaptırdım çok kirliymişim. Neyse ki kimse popoma vurmadı. Adamın hamam tehlikeli bir yer diye hatırlaması biraz üzücü." diyerek şaşkınlığını dile getirdi. 

YORUM EKLE