Tutuklanan MHP eski Diyarbakır İl Başkanı Kayaalp'in de Soylu ile fotoğrafları ortaya çıktı

Partisi tarafından görevden alındıktan sonra çocuğa cinsel istismar, yolsuzluk, ihaleye fesat karıştırma, şantaj, tehdit suçlamalarıyla tutuklanan MHP eski Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp'in İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile çekildiği fotoğraflar ortaya çıktı.

Tutuklanan MHP eski Diyarbakır İl Başkanı Kayaalp'in de Soylu ile fotoğrafları ortaya çıktı

MHP Genel Merkezi’nin Diyarbakır İl Teşkilatı’nı kapatması ve yönetimini de görevden almasının ardından İl Başkanı Cihan Kayaalp, bugün çocuğa cinsel istismar, yolsuzluk, ihaleye fesat karıştırma, şantaj, tehdit suçlamalarıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. Cihan Kayaalp’in de Süleyman Soylu’ya fotoğraf çektirdiği ortaya çıktı.

Dün MHP’nin görevden alıp, il teşkilatını da komple feshetmesinin ardından gözaltına alınan MHP Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp yolsuzluk yaptığı ve 16 yaşındaki çocuğa nitelikli cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

SOYLU’NUN ALBÜMÜNDEN O DA ÇIKTI

Soylu’nun birçok uyuşturucu satısı, silah tüccarı, mafya elemanı, dolandırıcı, saldırgan gibi çok sayıda “şaibeli” isimle fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Kayaalp’in ayrıca MHP Lideri Devlet Bahçeli ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile de görüntüleri mevcut.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER