Ümit Özdağ’ın 'bekle geliyorum' diye seslendiği İçişleri Bakanlığı önüne ‘Hayvan Durum İzleme’ aracı çekildi

İçişleri Bakanlığı’na yürümek isteyen Ümit Özdağ polis engeliyle karşılaşırken, bakanlık binasının önüne 'Hayvan Durum İzleme Uygulaması' aracının çekildiği görüldü.b

Ümit Özdağ’ın 'bekle geliyorum' diye seslendiği İçişleri Bakanlığı önüne ‘Hayvan Durum İzleme’ aracı çekildi

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasındaki gerilimin üzerine Özdağ,  TBMM’nin Dikmen Kapısı önünden İçişleri Bakanlığı’na yürümek isterken polis engeliyle karşılaştı. Bu sırada İçişleri Bakanlığı önüne ‘Hayvan İzleme Uygulaması’ aracının çekildiği de görüldü.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün konuk olduğu bir televizyon programında Özdağ’a hakaret etmiş, “hayvandan aşağı” şeklinde ifadeler kullanmıştı. Bakan Soylu, “Bunlarda ahlak diye bir şey yok, bunlar birilerinin çocuğu olmuşlar, bunlar Türkiye’nin çocukları değildir. Bunlar Soros gibilerin çocukları olmuşlar” demişti.

banner112
Özdağ, dün gece bu sözlerin ardından canlı yayına bağlanmasını kabul etmeyen Soylu’ya seslenerek “Ben yarın İçişleri Bakanlığı’nın önüne gideceğim. Tek başıma ve silahsız. Süleyman, zerre kadar erkeklik onurun varsa beni kapının önünde bekle. O zaman göreceğiz kim operasyon çocuğu, kim Soros’un çocuğu. Saat 11.00’de. Erkeksen orada bekle” demişti.

Halk TV'nin haberine göre Bakan Soylu ise bugün Ümit Özdağ’ın karşısına çıkmayarak, bakanlığın önüne “Hayvan Durum İzleme” aracını çekti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER