Ümitcan Uygun'un arkadaşı da bir kadını darp etti

Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun'un arkadaşı Gökhan Özbolat canlı yayında bir kadını darp etti. Uygun da daha önce Çakır'ı darp ettiği görüntüleri canlı yayınlamıştı.

Ümitcan Uygun'un arkadaşı da bir kadını darp etti

Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun'un arkadaşı Gökhan Özbolat da canlı yayında bir kadını darp etti.

Ankara'da Aleyna Çakır, 3 Haziran tarihinde Keçiören ilçesinde bir evde ölü olarak bulunmuştu. Genç kızın intihar ettiği öne sürülürken, Çakır'ın erkek arkadaşı olduğu belirtilen Ümitcan Uygun olayın baş şüphelisi olarak kayıtlara geçti. Çakır'a şiddet uyguladığı anları kayda alan Uygun, genç kızın baygın hallerini canlı yayında yayınlamıştı.

DARP ANLARINI CANLI YAYINLADI

Yaşanan gelişmelerin üzerine uyuşturucu madde kullandığı için tutuklanan ve cezaevinde olan Uygun'un yakın arkadaşı Gökhan Özbolat da benzer bir olayla gündeme geldi. Saldırgan Özbolat sosyal medyada açtığı canlı yayında, bir genç kızı darbettiği anları paylaştı.

İşte o skandal görüntüler: 

Kızın çığlıklarına aldırış etmeyen Özbolat kızın suratı ile vücudunun çeşitli yerlerine art arda tekme ve yumruklar salladı. Bu anlara ait görüntüler sosyal medyada hızla yayılırken, kullanıcılar duruma tepki gösterdi.

Öte yandan şiddet görüntülerinin kayıt altına alındığı sırada saldırganın yanında bulunan ve videoyu çeken kişinin de ekranlara yaptığı el hareketi dikkatlerden kaçmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER