Ünlü sanatçı Güvenç Dağüstün'e saldırınlar serbest bırakıldı

Opera sanatçısı Güvenç Dağüstün’ün Kadıköy Özgürlük Parkı’nda sahne aldıktan sonra parkta yürüdüğü sırada iki kişi tarafından yumruklu saldırıya uğraması üzerine gözaltına alınan iki saldırgan serbest bırakıldı. Dağüstün Twitter hesabından isyan etti.

Ünlü sanatçı Güvenç Dağüstün'e saldırınlar serbest bırakıldı

Opera sanatçısı Güvenç Dağüstün’ün Kadıköy Özgürlük Parkı’nda sahne aldıktan sonra parkta yürüdüğü sırada iki kişi tarafından yumruklu saldırıya uğraması üzerine Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı.

Polis ekipleri olaya karıştığı değerlendirilen iki şüpheliyi gözaltına aldı.

Yakalanan 2 şüphelinin emniyetteki işlemleri sona erdi. 2 saldırgan serbest bırakıldı.

Güvenç Dağüstün saldırganların serbesk bırakılmasına tepki gösterdi. Ferhan Şensoy'un, "Adalet dedikleri o kadar da adil bir şey değilmiş demek ki" sözünü paylaşan Dağüstün, "Doğru bildiğimi söylemeye devam edeceğimi bilin! Siz de öyle yapın! Vız gelir, tırıs gider!" ifadelerini kullandı.

Dağüstün şu açıklamayı yaptı:

NE OLMUŞTU?

Güvenç Dağüstün, Kadıköy Özgürlük Parkı'nda 30 Ağustos Zafer Bayramı'na özel konser verdikten sonra kimliği belirsiz iki kişinin fiziki saldırısına uğramıştı.

Saldırı sonrası yüzü, kolu ve bacağında morluklar oluşan Dağüstün'ün hastaneye kaldırılırmış, sağlık durumunun iyi olan Dağüstün saldırganlardan şikayetçi olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2021, 16:44
YORUM EKLE