Yeni Akit'ten yeni skandal! Mide bulandıran beğeni...

Yeni Akit, Twitter hesabından tacizci bir sapığın paylaşımlarını beğendi.

Yeni Akit'ten yeni skandal! Mide bulandıran beğeni...

Sık sık muhalefeti hedef gösteren kışkırtıcı yayınlarıyla gündemde yer alan, iktidara yakın Yeni Akit gazetesi, bu kez çok farklı bir skandalla haber konusu oldu.

Gazetenin resmi Twitter hesabında, kişisel bilgi kısmında “Ensest Fordculuk ilgi alanım erkeğim mersinliler bekliyorum” yazan bir hesabın yaptığı, kadınlara yönelik taciz olayının görüntüsünü içeren paylaşıma 'beğeni' yapıldı. 

Yeni Akit’in beğendiği hesapta, ensesti özendiren fotoğraflar ile kamusal alanda kadınların taciz edildiği görüntüler paylaşılıyor.

Skandalın farkedilmesi ve sonrasında gelen tepkilerin ardından söz konusu paylaşıma yapılan 'beğeni' kaldırıldı.

YENİ AKİT'İN ADI VİBRATÖRLE ANILMIŞTI

Yeni Akit, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Birleşik Arap Emirlikleri İçişleri Bakanı Saif bin Zayed Al Nahyan ile görüşmesini web sitesinde 'Peker'i titreten görüşme' başlığıyla haberleştirmişti.

Organize suç örgütü liderliğinden hakkında yakalama kararı bulunan Peker'in Birleşik Arap Emirlikleri'nde olduğu biliniyordu.

Akit'in bu başlığına yanıt veren Sedat Peker "Sizinkilerden birinin bir kadınla beraber olurken vibratörle kendini titrettiği bir video var. Yayınlamamı ister misiniz?" diye sordu.

Peker, blöf yapmadığını da böyle duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2021, 13:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tahir Akyürek
Tahir Akyürek - 20 saat Önce

Yeni akitin skandalları coktur