Youtuberlardan AKP ile işbirliği... Pakistan PR'ı yaptılar

Sığınmacı tartışmalarına Youtuberlar da mı dahil oldu? Kafalar isimli Youtuberların tüm bu tartışmaların arasında Pakistan'a gitmesi PR çalışması mı? Sosyal medyadan büyük tepki geldi.

Youtuberlardan AKP ile işbirliği... Pakistan PR'ı yaptılar

Paylaştıkları videolarla milyonlarca takipçisi olan Kafalar isimli Youtube kanalı ile ilgili sosyal medyada "iktidarla işbirliği içindeler" iddiaları paylaşıldı. Son zamanlarda yaşanan Suriyeli, Afgan ve Pakistanlı sığınmacılarla ilgili çıkan tartışmaların ardından Kafalar'ın Pakistan'a gitmesi de bu eleştirilerin başlıca nedeni oldu.

SÜLEYMAN SOYLU VE BÜLENT TURAN İLE AYNI VİDEODA YER ALDILAR

Daha önce de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan ile video çeken Kafalar ekibinden Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin bu kez de Pakistan'daki video çalışmaları ile gündeme geldi.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ VAR: NEDEN AİLENİZ İLE PAKİSTAN'A GİTMEDİNİZ?

Sosyal medya kullanıcılarının Pakistan'da çekilen o görüntüleri yayınladığı paylaşımlarda Kafalar ekibi üyeleri Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin'in evli oldukları ve neden aileleri ile birlikte Pakistan'a gitmedikleri soruldu.

HÜKÜMETİN POLİTİKALARININ REKLAM ÇALIŞMALARINA ÖNCÜLÜK İDDİASI

banner112
Kafalar ekibi ile ilgili iktidara yakın olduğu ve hükümetin politikalarının reklam çalışmalarına öncülük ettiği de iddialar arasında

İşte sosyal medyadaki o tepkiler:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER