DJ Ender Demir Zirvenin Yine Lideri Oldu! DJ Ender Demir Kimdir?

DJ Ender Demir Zirvenin Yine Lideri Oldu! DJ Ender Demir Kimdir? Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olarak ön plana çıkan DJ Ender Demir, son çıkardığı single ile yine zirvede yer almayı başardı.

DJ Ender Demir Zirvenin Yine Lideri Oldu! DJ Ender Demir Kimdir?

DJ Ender Demir Kimdir?

Müzik dünyasına hızlı bir şekilde giriş yapan DJ Ender Demir magazin dünyasının da en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. DJ Ender Demir ‘in hayatı ise merak konusu olmaya devam ediyor. İşte son günlerin en çok merak edilen isimlerinden biri olan DJ Ender Demir hayatı ve müzik kariyerindeki başarısı.

7 Ocak 1997 İstanbul doğumlu olan DJ Ender Demir, kariyerine DJ olarak devam etmektedir. Eğitim hayatını Gebze’de tamamlayan başarılı müzisyen pek çok müzik projesi içerisinde de adını duyurmayı başarmıştır.

İlk olarak 2020 yılı içerisinde çıkarmış olduğu single’ı ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan DJ Ender Demir, ardı ardına çıkarmış olduğu single’ları ile de başarı basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya devam etmektedir.

Arka arkaya 5 adet single çıkartarak dinleyicilerinin beğenisine sunan DJ Ender Demir genç yaşına karşılık en üretken DJ’ler arasında da gösteriliyor. DJ Ender Demir müzik kariyeri dışında aynı zamanda oyunculuk da yapmak istediğini belirterek yeteneğini her alanda göstermek istediğini ayrıca belirtiyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2022, 18:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER