İBB Şehir Tiyatroları'ndan İstanbullulara müjde

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatroları sanatı İstanbul'un geneline taşıyacak. İBB Şehir Tiyatroları Müdürü Ceyhun Ünlü'den İstanbullulara yeni sahne ve yeni oyunlar müjdesi geldi. Ünlü açıklamayı Twitter hesabından yaptı.

İBB Şehir Tiyatroları'ndan İstanbullulara müjde

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, İstanbul'un tüm ilçelerine sanatı, tiyatroyu götürmek için düğmeye bastı.

İBB Şehir Tiyatroları'nın Twitter hesabından, "İBB Şehir Tiyatroları Oyunları Esenyurt Şehit Erol Olçok Kültür Merkezi’nde Murat Mahmutyazıcıoğlu’nun yazıp yönettiği Sen İstanbul'dan Daha Güzelsin, 11 Ocak 2022 Salı günü 20:00’de Esenyurt Şehit Erol Olçok Kültür Merkezi’nde, Biletler hafta içi mesai saatleri içerisinde Esenyurt Sürekli Eğitim Merkezi’nden temin edilmektedir.

Bilet ve Bilgi için: 0 212 699 64 36" paylaşımı yapıldı.

'ÇOK YAKINDA ANADOLU YAKASINDA YENİ SAHNELERDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE'

İBB Şehir Tiyatroları Müdürü Ceyhun Ünlü de Twitter hesabından, "İstanbul’un her noktasındaki seyirciye ulaşmayı hedefleyen @sehir_tiyatrosu, yerleşik sahnelerinin yanı sıra Şişli, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt olmak üzere şehrin birçok noktasında oyunlarını İstanbul seyircisiyle buluşturuyor. Çok yakında Anadolu yakasında yeni sahnelerde buluşmak dileğiyle…" açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2021, 20:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜVEN BROWN
GÜVEN BROWN - 6 ay Önce

sadece tiyatro değil, sanatın her dalında milli seferberlik ruhu ile çalışıp, hayat gailesi içinde kendini geliştirmeye zaman ayıramayan,kendini geliştirmeyi bilmeyen veya maddi durumu müsait olmayan vatandaşlarımızın gelişimine yardımcı olarak toplum olarak 21.yy'la yaraşır seviyeye gelelim.

SIRADAKİ HABER