Seyircinin Kemal Sunal anısı tüm salonu duygulandırdı

Usta sanatçı Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal'ın sunduğu Güldür Güldür programında bir seyirci, Kemal Sunal ile yaşadığı anısını anlattı. Seyircinin anlattıkları salondaki herkesi duygulandırdı.

Seyircinin Kemal Sunal anısı tüm salonu duygulandırdı

Show TV’nin eğlence programlarından biri olan Güldür Güldür’ün yayınlanan son bölümünde herkesi duygulandıran bir olay yaşandı.

Usta sanatçı Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’ın sunduğu programda, bir seyirci Kemal Sunal ile yaşadığı anısını paylaştı. Seyircinin anısı Kemal Sunal'ın Atatürk'e olan sevgisini ve saygısını bir kez daha ortaya koydu.

banner112

Kemal Sunal, skeç başlamadan önce seyircilere dönerek, "Çok zor bir durumda kalan oldu mu aranızda" diye sordu. Seyircilerden biri söz alıp, Kemal Sunal anısını şu şekilde anlattı:

Benim en zor olduğum an sizin babanızın karşısında oldu. Babanız sizi okuldan almaya gelmişti. Ben de o zaman lise ikinci sınıf öğrencisiydim, Kemal Sunal gelmiş, babanızdan imza almak istedim. Ama hiç kağıt yoktu yanımda. Cebimde 20 lira vardı. 20 lirayı çıkardım, ‘Kemal abi buna bir imza atar mısın’ dedim. ‘Atatürk’ün resminin olduğu kağıda imza atmam kardeş, git bana kağıt getir’ dedi. Hayatımda hiç o kadar utanmadım. ‘Ne olur beş dakika bekler misiniz’ dedim. Sağ olsun, kırmadı, bekledi, kağıdı getirdim, imzaladı. En zor durumda kaldığım o andır hayatımda, ben elli dört yaşımdayım.

Vatandaşın bu anısından sonra salonda Kemal Sunal uzunca bir süre alkışlandı.

YORUM EKLE