Yener & Ümit’ten yeni single

Yener&Ümit ikilisi “Kimler Ağlaşır” eseriyle müzikseverle buluşuyor.

Yener & Ümit’ten yeni single

Güçlü sesleri ve kaliteli müzikten ödün vermeyen duruşlarıyla Yener &Ümit ikilisi “Kimler Ağlaşır” eseriyle müzikseverle buluşuyor. Sözü Ahmet Güneş’e, müziği Yener & Ümit ikilisine  ait olan, düzenlemesini Merih Aşkın’ın  yaptığı “Kimler Ağlaşır” ile tüm dijital müzik platformlarında  yerini alıyor.  

2018’de O Ses Türkiye programında seslendirdikleri “Ladik Semahı” ile seslerini daha da geniş kitlelere ulaştıran Yener & Ümit, 2020’de ilk Sıngle çalışması olan “Hasret’’  ile müzik piyasasına ilk adımlarını attılar. 

Ardından seri olarak “Zevzek “, “Ya Rab Bu Ne Derttir’’,   ‘’ Saklımdasın’’,  ‘’ Gün Işığım’’, ‘’Bahardın Düşlerimde’’,  ‘’Yar senin Derdinden’’  ve yeni teklisi ‘’Kimler Ağlaşır’’ ile müzik dünyasında yerlerini aldılar. 

Yener & Ümit aynı zamanda Youtube –Sıngle adı ile birçok projeye imza atmıştır. Paul Dwyer, ile yapılan çalışmalar ‘’Ya Hızır’’, “Dilsizimdir Benim Acılarım”, “Kara kız’’, “Gel Ha Gönül Havalanma ’’ müzikseverlerin beğenisini kazanarak milyon izlenmelere ulaştı.

Gerek söz ve beste çalışmaları gerekse de müzikal projeler olarak üzerinde yoğunlaşan ikili bu müzik yolculuğunda birçok çalışmayı sunmayı düşünüyorlar.

İletişim: Zabit Yelaldı 
[email protected]
İletişim: 0553 776 92 21

(Advertising)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER