Avrupa'nın en büyük 'gelinlik' defilesi

Avrupa'nın en büyük 'gelinlik' defilesi 7 - 8 Nisan tarihinde İstanbul Çırağan Sarayı'nda gerçekleşecek. Defilede İvana Sert, Özlem Yıldız, Wilma Elles, Ece Gürsel , Gözde Mukavelat, Tuğba Özay, Günay Museyeva ile birlikte 49 manken podyuma çıkacak.

Avrupa'nın en büyük 'gelinlik' defilesi

Gazetedogan'da yer alan habere göre; Gelin Damat Dergisi bünyesinde imtiyaz sahibi Ferhat Muğurtay organizatörlüğünde düzenlenen "5. Gelin Damat Fashion Day 2021" Avrupa'nın en büyük gelinlik defilesi gerçekleşiyor. 7 - 8 Nisan tarihinde İstanbul Çırağan Sarayı'nda gerçekleşecek defilede İvana Sert, Özlem Yıldız, Wilma Elles, Ece Gürsel , Gözde Mukavelat, Tuğba Özay, Günay Museyeva ile birlikte 49 manken podyuma çıkacak. 51 modacının toplamda 210 model gelinliği sergilecek. Evlilikmarket.com ana sponsorluğunda, ana sponsorluğunda, ünlü sunucular Müge Uzel ve Burak Törün’ün sunumlarıyla renklenecek olan Gelin Damat Fashion Day, Altıer Academy backstage sponsorluğu ve Line Diamond takı sponsorluğunda  gerçekleşiyor. Evlenecek çiftlere ve sektör profesyonellerine açık olan etkinlikte pandemi tedbirleri en üst derecede uygulanacak. Sınırlı sayıdaki ziyaretçi kabul edilecek etkinlik  www.gelindamat.com adresinden hes kodu ile kayıt yapılacak. 

Muğurtay yaptığı açıklamada, "Pandemi sürecinde durmak yerine daha hızlı ve sağlam adımlarla ilerliyoruz. Dergimizin 17. Gelin Damat Fashion Day'in 5. yılında Avrupa'nın en büyük gelinlik defilesini hazırlıyoruz. Bunu gelinlik modasına yön veren 51 modacı ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Üretim çalışmaları bir yıl süren çok özel 210 gelinlik tasarımını  ülkemize ve dünyaya sunacağız" dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER