Bülent Ersoy hakkında çıkan '1.5 milyon TL tutarında asansörlü mezar' haberleri ile ilgili konuştu

Bülent Ersoy, hakkında çıkan "Mezarın maliyeti yaklaşık 1.5 milyon TL tutar" haberlerine tepki gösterdi.

Bülent Ersoy hakkında çıkan '1.5 milyon TL tutarında asansörlü mezar' haberleri ile ilgili konuştu

Geçtiğimiz günlerde, Bülent Ersoy'un menajeri olduğu iddiasında bulunan Fevzi Siverek, ünlü şarkıcının mezar yerinin belirlendiğini söylemesinin ardından yeni açıklamalarda bulunmuştu. Siverek, "Asansörle aşağı indireceğiz. Asansör de şifreli olacak. Mezarın maliyeti yaklaşık 1.5 milyon TL tutar." demişti.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Bülent Ersoy, çıkan haberlere tepki gösterdi: 

"Ölmedim arkadaşlar! Yeni medya ve sosyal medya! Birileri konuşsun, birileri haber yapsın, sonra 'kopyala yapıştır' dijital medya, yazıyı çoğaltsın. Sevgili Babacığımın cenazesi sırasında söylemiş olduğum sözlerin videosu önce Instagram'da viral oldu, sonra bir röportajımda bu konu soruldu, en sonra da bugün '1.5 milyon TL bütçe ayırdı, Bülent Ersoy'un mezarı derin olacak, asansörle inilecek' başlıklarına kadar geldi.

Ankara'daki röportajda sormuş olduğunuz gibi, yine bana sormanız gerekirken, hakkımda her açıklama yapan, yapabilen kişi ya da kişilerin bu 'abuk sabuk' sözleri medyada bu kadar büyük yer bulacak mı? Yaşayan bir insana 'Mezarı için 1.5 milyon TL bütçe ayırdı' başlıkları 'basın özgürlüğü' kapsamında mı? Bu başlıklar, haberler; mantığa ve haber etiğine uygun mu?

Bu arada, üstelik yetkili menajerim de Haluk Şentürk'tür. Her şeyi tolere etmek, sanatçı duruşuna göre davranmak, 'Hadi Ablalarıyım kırılmayayım, kırmayayım' demek, yaşadığımız bu devirde işe yaramıyormuş demek."

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2022, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER