Cem Yılmaz'dan Demet Akalın açıklaması

Cem Yılmaz, önceki gün Etiler'de bir marketten çıkarken görüntülendi. Ünlü komedyen, geçtiğimiz gün Demet Akalın'ın kendisi hakkında yaptığı çıkışla ilgili konuştu.

Cem Yılmaz'dan Demet Akalın açıklaması

Cem Yılmaz'ın, geçtiğimiz günlerde Zorlu PSM'de gerçekleşen gösterisinde Demet Akalın'ın kızı Hira'nın TikTok’ta 7 bin TL harcaması hakkında espri yaptığı iddia edilmişti.

"BENİM OĞLUM BİRAZ DAHA ZEKİ"

Komedyenin, "Demet Akalın’ın kızı Hira 7 bin TL kaybetmiş. Benim oğlum 2-3 sene önce 6 bin TL kaybetti Allah’tan. En azından biraz daha zeki, az kaybettirmiş” dediği öne sürülmüştü.

Cem Yılmaz, "Ben öyle bir şey söylemedim, kim diyor bunları?" ifadelerini kullandı. Gösterisinde bu cümleleri kurduğuna ilişkin haberler çıktığını söyleyen muhabirlere tepki gösteren Yılmaz, "Tamam söyledim, evet" diyerek oradan ayrıldı.

DEMET  AKALIN'DAN FLAŞ YANIT

Demet Akalın, çıkan haberlerin ardından konuyla ilgili kendisine yorum yapan bir takipçisine, "Yalnız ben parayı, geri alıp çoktan doğuya oyuncak olarak gönderdim. Ondan daha zengin değilim ama daha merhametli olduğum kesin! Kızımsa saf! Onun oğlu bilerek almış, Hira gül göndermiş arada fark var! Allah tüm çocuklara ana-baba parasını güzel yemeyi nasip etsin" demişti.

NE OLMUŞTU?

Şarkıcı Demet Akalın kızı Hira'nın ünlü TikTok fenonemi Özgür Balakar'ın canlı yayınına 7 bin TL hediye gönderdiğini açıklamış ve fenomen hakkında sert sözler sarf etmişti. 

Akalın, “Hira bugün online derste moladayken biz de canlı yayındayken TikTok’a giriyor. Bize gelen kızlardan birinin canlı yayınına giriyor. Kız ‘bana çiçek gönder, böcek gönder teşekkür ederim Hira’ ve kredi kartımdan 7 bin TL çekiliyor. Para giden kişiyle konuşuyorum bana ‘bunun muhatabı Apple’ diyor.

Oraya başvuruyoruz, Appel’dan geri dönüş yok. Bu nasıl bir sahtekarlık, bu nasıl bir soygunculuk arkadaşım! Hayatımda böyle bir şey görmedim! Arkadaşlar, anneler babalar uyarıyorum; Hesabımdan sürekli para çekiliyor...” demişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER