Demet Akalın'dan müzik yasağı çıkışı: Vay be ne günah işledik

Demet Akalın, Twitter'da yaptığı paylaşımında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı etiketleyerek, 'bayram müjdesi' istedi. Akalın ardından, "Acun bile yokluk adasını kaldırdı bizim müzik yasağı kalkmadı" yazdı.

Demet Akalın'dan müzik yasağı çıkışı: Vay be ne günah işledik

Şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a çağrıda bulunarak müzik yasağının kaldırılmasını istedi. Akalın bir başka paylaşımında ise müzik yasağının hâlâ uygulanmasına sitem ederek "Vay be ne günah işledik" dedi.

banner112
Demet Akalın Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı etiketleyerek Ramazan Bayramı’nda ‘müjde’ istedi. Akalın müzik yasağının kalkması için “Bir bayram müjdesi yakışırdı müzik yasağına” yazdı.

Akalın taleplerinin ardından bir de sitemde bulunarak, "Acun bile yokluk adasını kaldırdı bizim müzik yasağı kalkmadı!!! Vay be, ne günah işledik" dedi. 

Akalın, geçen haftalarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetlisi olarak Saray'daki iftar programına katıldı. Akalın katıldığı iftara gelen tepkilerin ardından, Erdoğan'dan 00.00'dan sonra müzik yasağının kaldırılmasını talep ettiğini belirtmişti. Akalın, "Belki kimse cesaret edememiştir ama ben tüm müzisyenler adına rica ettim söyledim" demişti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER