Eğlencenin Kanalı Radyo Seymen!

Ankara müzikleri ve oyun havası çalan Radyo Seymen canlı yayın yapmaktadır. İstanbul merkezli yayın yapan radyo kanalı, 2010 yılında yayın hayatına başlamıştır. 107.0 olarak belirlenen radyo frekansı, aktif olarak kullanılmaktadır. Ankara’ya özgü müzikler çalarak, dinleyicileri ortak bir noktada buluşturan radyo kanalı, zaman içinde birçok kişinin ilgisini çekmiştir. Alanında tecrübeli yayıncılar sayesinde de herkese uygun müzikler ile kitleleri etkisi altına almaktadır.

Eğlencenin Kanalı Radyo Seymen!

Eğlencenin Kanalı Radyo Seymen!

Seçkin müzikleri sayesinde günün her saati kaliteli bir müzik dinletisini dinleyicilerine sunmaktadır. Ankara müziği ve Ankara yöresi denilince herkesin aklına gelen parçalar, günün her saati kişilere sunulmaktadır. Bazen durağan bazen ise enerjik ritimleri ile herkese uygun müzikler Radyo Seymen’de çalmaktadır. Radyo Seymen, Hacı Dayı, Eda, Bunlar Derman ve 05 Mustafa ile kaliteli yayın programları yapmaktadır.

Türkiye’nin Radyosu Kral FM!

Türkiye’nin en çok tanınan ve bilinen radyo kanalı Kral FM, ulusal çapta yayın yapan bir radyo kanalıdır. Şarkı çeşitliliği bakımından her kesimden dinleyici bulunmaktadır. 1992 yılında Star Tv bünyesinde yayın hayatına başlasa da bir süre sonra Doğan Yayın Grubu’na devredilmiştir. Zaman içinde yapılan ve hazırlanan program konseptleri ile kendisine birçok dinleyici profili edinmiştir.

Programlarında pop, arabesk, fantazi, slow müzik türlerine sıklıkla yer vermektedir. Farklı yayın konseptleri sayesinde dinleyicilerinin mesajlarını sevdiklerine ulaştırmasına izin vermektedir. Sloganı ‘’İlaç Gibi Radyo’’ şeklindedir. Yolda, işte ya da evde her yerden dinleme şansı olan radyo internet üzerinden de rahatlıkla dinlenebilmektedir.

Kral FM,‘’Mehmet’in Gezegeni’’, ‘’Ata’dan Müzik Ziyafeti’’ vb. bilindik program yayınları sayesinde de profesyonel bir yayıncılık örneği gerçekleştirmektedir. Birçok farklı konu ile herkese uygun yayınlar yaparak, farklı dinleyici kitlelerine ulaşabilmektedir. Kral FM çok uzun süreden bu yana tercih edilen bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Arabeskin Can Damarı Efkar FM!

Arabesk fantazi türü ile müzik yayını yapan Efkar FM, bu tarz müzik dinleyicileri için ilk akla gelen radyo kanalıdır. Farklı tarzda müzik yaparak, gün içinde insanlara ihtiyacı olan şarkıları dinletmektedir. Efkar FM arabeskin can damarı olarak nitelenen bir radyo kanalı olarak her zaman geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başarmaktadır.

Efkar FM, arabesk fantazi türünde şarkı sevenler için internet üzerinden 7/24 canlı yayın yapmaktadır. Yayınlarında İbrahim Tatlıses, Ebru Gündeş, Azer Bülbül, Müslüm Gürses gibi arabesk fantazi müziğin ustalarına sık sık yer vermektedir. Profesyonel bir yayıncılık anlayışı ile program yapan Efkar FM, dinleyicilerin isteklerine kulak vererek, istek şarkıları çalmaktadır.

Geçmişten günümüze akılda kalan tüm arabesk fantazi şarkılar Efkar FM aracılığıyla sevdikleri ile buluşuyor. Karnaval Radyolarının kalitesini Efkar Fm en iyi radyo kanallarının başında geliyor. Günün her saati duygulara tercüman olabilecek şarkılara, Efkar Fm’in internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE