GÖKYÜZÜNDEN HABERLER: 2022 YILINDA BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

Astroloji Yolculuğu Akademisi 2022 yılının sadece Zodyak’ın 12 burcunun her biri için nasıl olacağını değil, aynı zamanda 2022 yılını hangi dekanının nasıl yaşayacağını da anlattığı bu yazıda, ek olarak, şans gezegeni Jüpiter'in yönettiği on iki ay bekliyor olmamızın sebebiyle, bunun nasıl olduğunu anlamak da önemlidir, çünkü burçlar şansla farklı şekilde etkileniyor.

GÖKYÜZÜNDEN HABERLER: 2022 YILINDA BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

22.12.2021

banner112
Astroloji Yolculuğu Akademisi tarafından yazılmıştır. Her hakkı saklıdır.

Koç 2022

1. Dekanı (21 Mart-31 Mart):

Önce sağlık: Koç burcunun ilk Dekanatı, şifacı gezegen Chiron tarafından Şubat 2023 ayına kadar sağlık açısından biraz onları yorabilir ve yavaşlatabilir. Sağlıklı Yaşam Tarzının daha fazlasını öğrenmek konusu bu yılın. Her şeyden önce, bu  dekanat’ta ki Koç, diyetlerine ve fiziksel aktivitelerine dikkat etmelidir.

2. Dekanı (Nisan 1-Nisan 10):

Kendinize karşı nazik olun: İkinci Dekanatı, Satürn nedeniyle biraz hırpalanmaları olabilir. Mart ayına kadar ve Eylül'den Kasım'a kadar çok fazla yaşam mücadeleleri sürebilir, bu da fazla çalışmaya ve tükenmişliğe yol açabilir. Ama emeklerinin karşılığı alacaklar. Zor aşamalarda Koç, kendilerine karşı çok katı olmamaya dikkat etmelidir.

3. Dekanı (11 Nisan-21 Nisan):

Psikanaliz: Üçüncü Dekanaı, Akrep'in hükümdarı Plüton tarafından yıl boyunca derinlemesine psikolojik olarak test edilecekler dikkatli olmaları önem arz ediyor. Belirlenen hedeflerin kişinin en derin değerlerine karşılık gelip gelmediği ortaya çıkacaktır.

Koç ve şans: Koç'un çalışmayla gelen şansa ve başarıya neredeyse çocuksu bir güveni vardır. Bunun nedeni, Koç doğumlu insanların eylemlerinizin başarıya mahkûm olduğunu çok iyi bilmeleridir. Bir Koç asla geçmiş hataları düşünmez veya sahip olduklarıyla yetinmek için çok acele etmez. Her zaman mutluluğu için savaşacaktır.

Koç 2022 Anahtar Kelimeleri: Özgüven, Arzu dolu Düşünme, Gerçek mutluluk anları, ilginç karşılaşmalar ve iş birlikleri, Yeni aşk veya yeniden alevlenen tutku, Astroloji Yolculuğu Akademisi

Boğa 2022

1. Dekanı (22 Nisan-30 Nisan):

Değişim Rüzgârı: Son iki yılda (2019-2021), Uranüs geçişiyle birlikte pek çok ilk dekan Boğa'nın hayatını alt üst etti. Sadece bu Dekanatın Boğaları bu kadar çok değişim, ayrılık, yer değiştirme ve yeni başlangıçlar yaşadı. Zaman zaman bu olaylara maruz kaldıklarını hissetseler de bu yıl cüretkar girişimlerle ön plana çıkacaklar, kendi kendilerini kışkırtıyor olacaklar. Çünkü değişim istiyorlar.

2. Dekan(1 Mayıs - 10 Mayıs):

Sosyal Medya Yıldızı: Uranüs geçişiyle ani değişimlere hazır olsunlar, Şubat ortasından itibaren özel ya da profesyonel olarak lehlerine çevirebilecekleri fırsatlar var. Jüpiter ve Uranüs, yaşam güçlerini yıl boyunca istikrarlı bir enerjiye odaklayacaklar. Örneğin, bu yıl konumlarını güçlendirmek ve belki de sosyal medyadaki profillerini artırmakla ilgilenebilirler. Görünür olmak isteyecekleri bir yıldalar.

3. Dekan(11 Mayıs-21 Mayıs):

Kariyer zirvesi: Son Dekanda boğalar için, biraz daha fazla dönüşüm sessiz olabilir. Haziran ayının başında, iletişim gezegeni Merkür, kariyerlerini zorlayabilir. Büyüleyici aşk beyanları formüle etmelerine veya sözleşmeleri özellikle iyi müzakere etmelerine evren tarafından izin veriyor. 24 Kasım civarında, gezegen ikilisi Jüpiter ve Pluto onlara harika bir terfi bile verebilir.

Boğa 2022 Anahtar Kelimeleri: Konfor alanlarından ayrıl, Daha ileri (yaşam) değişiklikleriyle mücadele et, İç değer değişimi, Gölge ve karma çözümü, Astroloji Yolculuğu Akademisi

İkizler 2022

1. Dekan(22.05-31.05):

Orijinallik kuralları: Mayıs ortasında, Jüpiter ilk Dekanata en yenilikçi, sınır ötesi projelerini bile evren destekliyor. Yaratıcılığı ve özgünlüğü bir özgünlük kokteyli ile karıştırın. Vizyoner fikirleriniz özel ve profesyonel çevreniz tarafından olumlu karşılanacaktır.

2. Dekan (1 Haziran-11 Haziran):

Güvenlik: Mart ayının sonuna kadar, sıkı müfettiş Satürn hayatınızda bir güvenlik kontrolü daha yapacak. Oldukça basit yaşamanızda daha fazla fayda var. İstikrar hayatlarına girmek için aslında çabalıyor olacaktır. İkizler yaratıcı ve esnektir ve her sorun için bir çözüm bulur. 8 Eylül'den 3 Ekim'e kadar gezegen ikilisi Mars ve Satürn ile muhtemelen cüretkâr ve mali açıdan iddialı bir projeye başlarlar.ve kazananlar arasında 2022’de

3. Dekan (11 Haziran-21 Haziran):

Aşk kuralları: 10 Temmuz civarında, Venüs ve Satürn bağlılık konularında önemli bir viraj getirebilir. Belki de bir ilişkiyi sağlamlaştırmanın ve nişan ya da evlilik gibi ilk adımları atmanın zamanı geldi. Uzun zamandır hayatınızda kimse yoksa artık uzun vadeli bir adım atmanın zamanı gelmiştir. 1 Ekim'den 26 Kasım'a kadar Mars, profesyonel faaliyetlerinizi kalıcı bir başarı ile artıracağı için 2022 gerçekten harika geçecek sizler için.

İkizler 2022 Anahtar Kelimeleri: Güvenlik, kariyer yapma, rahatlığı yeniden kazanma, ağlarda ve sahnede başarı, aşk ve tutku, Astroloji Yolculuğu Akademisi

Yengeç 2022

1. Dekan : (22 Haziran - 30 Haziran)

Kendinize inanın: 1 Ocak'tan 17 Şubat'a kadar Jüpiter geleceğinizin ana hatlarını çiziyor. 2022'de hayattan zevk alma yolunda olduklarına dair işaretler var. Nezaketinize ve aynı zamanda iş becerilerinize ne kadar çok güvenirseniz, o kadar rahat hissedeceksiniz.

2. Dekan (Temmuz 1 Temmuz 10 Temmuz):

Yapalım: İkinci Dekanatın Yengeç burçları, Uranüs gezegeninde yaşadıkları değişiklikleri olumlu karşılarlarsa, yaşamlarına ivme gelir. Ayrıca Jüpiter üzerinden fırsatlar var. 2022'de onlara çok güzel teklifler yapılacak ve bunun için yapmanız gereken tek şey fırsatları değerlendirmek. Tereddüt etmeyin, bunun için hedeflerinizin üstüne gidin!

3. Dekan (11 Temmuz-22 Temmuz):

Yardımı Kabul Etmek: Bazıları bu yıl muhtemelen ilişki sorunlarıyla karşı karşıya kalacak. Temel olarak, herhangi bir 2022 sorunu için bir iç danışman, bir koç veya en iyi arkadaşınız olsun, her türden uzmandan yardım istemekten çekinmemelisiniz.

Yengeç 2022 Anahtar Kelimeleri: Seyahat ve macera, yaşam sevinci, kişinin kendi yeteneklerine olan güveni, iç huzuru, Astroloji Yolculuğu Akademisi

Aslan 2022

1. Dekan (23 Temmuz-31 Temmuz):

Geçmişle Başa Çıkmak: 15-25 Ocak'tan itibaren, Merkür gerilemesi bu Dekan da bulunan Aslanını geçmişlerini temizlemeye ve sonunda onunla uzlaşmaya zorlayacak olayları başlatabilir. 2021'de yaşadıkları onca zorluğun ardından artık rahat bir nefes 2022 de alabiliyorsunuz. Bu 2022'de güven ve iyimserliği yeniden kazanabilirsiniz.

2. Dekan (1 Ağustos- 10 Ağustos):

Dönüşüm: Bu dekandaki Aslan burçları, hayatınızda bir dönüm noktasında olabilir. Belki işinizde, aşk ilişkilerinizde veya aile yaşamınızda değişiklikler geliyor. Başlatan kendileriyse, topun üzerinde kalın ve ne pahasına olursa olsun cesur olun. Eğer bu dönüşümleri evren size dayatıyorsa, bunun tek nedeni onlardan büyüyecek güce sahip olmanızdır.

3. Dekan (11 Ağustos-22 Ağustos):

İlham: Yılın ilk yarısı ileri eğitim ve seyahat için kullanılabilir. İlham veren her şey, maneviyat kadar faydalıdır. Ekim ayının başından itibaren hayatları belki  de hızlanmıştır ve bir zamanlar öğrenilen bazı konular derinleştirilmektedir. Çünkü 1 Ekim'den itibaren tanıdık sürücü gezegeni Mars, ellerindeki bazı iddialı projelerin dizginlerini onlara veriyor.

Aslan 2022 Anahtar Kelimeleri: Yakınlık, sürekli eğitim ve seyahat, derin ruhsal deneyimler, dönüşüm ve kariyer değişikliği, ilham, Astroloji Yolculugu Akademisi

Başak 2022

1. Dekan(23 Ağustos-31 Ağustos):

Yeni başlangıç: 30 Nisan Boğa burcundaki güneş tutulması başarı için fırsatlarını ve olanaklarını genişletiyor. İddialı bir proje başlatabilir, bir ürün lasmanını kutlayabilir veya yeni bir aşk hikayesinin başlangıcının keyfini çıkarabilirler. 5-11 Ağustos tarihleri ​​arasında iletişim gezegeni Merkür, iyi ağ oluşturma ve iş anlaşmaları sağlar.

2. Dekan(Eylül 1-Eylül 10):

Rüya gibi: İkinci Dekan için önemli olan, tüm yıl ilham almak, ilerleme kaydetmek. Başaklar, Zodyak’ın çalışkan işkolikleridir ve yaptıkları iş her zaman olağanüstü derecede mükemmeldir. Ve bu, genellikle kendinizden pek memnun olmasanız bile. 2022'de mükemmeliyetçiliğinizi bir kenara bırakın ve hayal kurmaya daha çok zaman ayırın!

3. Dekan(11 Eylül-22 Ağustos):

Sakin olun: Jüpiter ve Neptün gezegenleri (iş) aşırılıklarına karşı uyaracak olduğundan yoğun olacaksınız. Mayıs gibi yılın stresli zamanlarında, ek işlerle kendinizi üzmekten kaçının. Kendinize daha fazla dinlenme ve yenilenme aşamasına izin verin. Eylül ayının sonunda hem bekarlar hem de çiftler için büyük aşk şansı sizi bekliyor.

Başak 2022 Anahtar Kelimeleri: Şanslı aşk, hayaller ve ilham, değişim ve yeni başlangıçlar, yenilenme ve dinlenme Astroloji Yolculuğu Akademisii

Terazi 2022

1. Dekan(23 Eylül-30 Eylül):

Hız yönetimi: Mayıs ortasından Ekim sonuna kadar, Jüpiter Koç'ta sizi gerginliğe ve telaşa yatkın hale getirebilir. Belirli bir hız önemlidir, ancak sakinlikte güç vardır. Dikkatsiz davranmamalı ve hataları riske atmamalısınız. İletişim gezegeni Merkür, 11 Eylül civarında finansal kazançlar için iyi şanslarla sonuçlanıyor.

2 Aralık (1-10 Ekim):

Önce aşk: Venüs ve Mars ikilisi, 20-30 Mart tarihleri ​​arasında aşk ilişkilerini tazeler ve geliştirir. Profesyonel olarak, masalarına yeni bir yaratıcı proje koyacaklar. Aralık ayında Mars, kariyer basamaklarını tırmanma isteklerini teşvik ediyor, ancak ve ancak yüksek konsantrasyonla başarılı olabilirler!

3. Dekan(11 Ekim-22 Ekim):

Dikkatsiz olmayın: Başarınızın anahtarı, çalışkanlık ve bir ekip organize etmede yatar. Kendinizi disipline edebiliyorsanız ve hatta görevleri akıllıca dağıtabiliyorsanız, bu bir avantajdır. Bazı projeler size sıkıcı gelse de en geç 2023 yılında emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

Terazi 2022 Anahtar Kelimeleri: konsantrasyon, ekip çalışması ve sevgi bağı, seyahat, geçmişe bakış, pervasızlıktan önce titizlik, Astroloji Yolculuğu Akademisi

Akrep 2022

1. Dekan (23 Ekim-31 Ekim):

Sezgilerinize güvenin: 1 Ocak ile 17 Şubat arasında büyük bir rüya gerçek olabilir. Önemli olan şansına güvenmek. Güçlü sezgilerine kulak verirlerse, olağanüstü yaratıcı bir yıl yaşayabilirler. Ayrıca aileniz, partneriniz ve arkadaşlarınızla güzel anlar yaşayacaksınız.

2. Dekan (1 Kasım - 1 Kasım 10):

Denge: İkinci Dekan muhtemelen 2022'de bazı iniş çıkışlardan geçecek. Ancak, tüm bunlar sadece evrenin bir dengeye daha fazla gelmeyi öğrenmesi ve şunu söylemesi için. Aşırılıklara veda. Bu başarılı olursa, 2022'de hala bazı büyük sürprizler ve şanslar yağabilir.

3. Dekan (11-22 Kasım):

Yükseliş: Yılın ortasına kadar kariyer basamaklarını tırmanmakla meşguller. Sağa ve sola bakabilir ve partnerinizden veya iş arkadaşlarınızdan kalpten iyi niyetli tavsiyeler alabilirsiniz. Eylül ayında Başak burcundaki Merkür, terfileri veya daha yüksek maaşları tercih eder.

Akrep 2022 Anahtar Kelimeleri: Karizma artışı, Denge, Önemli kararlar, Tavsiye, Rüyaların gerçekleşmesi

Yay 2022

1. Dekan(23 Kasım - 30 Kasım):

İyi zamanlama: 2022'de sürekli doğru zamanda doğru yerde olduklarını hissettiriyor. Ağları da mükemmel bir şekilde çalışıyor. Hiç şüphe yok ki, Mayıs ayındaki hükümdarları Jüpiter, Koç'un dostça geçiş yapacağı burcundayken, şans tarafından kuşatılmış, şans küresi gibi hissediyor olacaklar.

2. Dekan (Aralık 1-Aralık 10):

Güven: 1 Ocak- 21 Mart arasında Kova burcundaki Satürn yenilik ve yapıyı bir araya getirmeyi destekler. Olası zorluklara rağmen, birçok şey başarılı olur ve kendi konumunuzu da güçlendirir. Bu hem özel hem de profesyonel olarak geçerlidir. Mars'ın 25 Mayıs'tan 5 Temmuz'a kadar Koç burcundaki evresi sayesinde tüm çabalar meyvesini veriyor ve hırsla çalışılan birçok hayal gerçek oluyor.

3. Dekan(11 Aralık-21 Aralık):

Kâşifin şansı: Maceraya olan aşklarıyla en beklenmedik yerlerde hazineler bulurlar. Ama önemli projelerinizi biraz daha yapı ile planlamaya çalışın. O zaman, coşku dolu, Jüpiter yılının armağanlarını güvenle almayı da başaracaksınız.

Yay 2022 Anahtar Kelimeleri: şans, tutku, iyi fikirler, ağ oluşturma, özgüven ve yaratıcılık, Astroloji Yolculuğu Akademisi

Oğlak 2022

1. Dekan(22 Aralık-31 Aralık):

Güç: 1 Ocak'tan 17 Şubat'a kadar, Jüpiter ve özellikle gelişmiş bir sezgi duygusu, gelecek vaat eden yeni bir proje başlatmanız için size ilham veriyor. Ayrıca bazı Oğlaklar, zirveye giden yolda onlara destek olabilecek çok iyi ilişkiler kurabilirler. 2022'de kendilerini kıskanç insanlardan ve rakiplerden korumak ve etkilenmeden yollarına devam etmek için neredeyse enerjik savunmaları var.

2. Dekan(1 Ocak - 10 Ocak):

Değişim: hayatınız tamamen değişebilir. 24 Mayıs ve 13 Haziran arasında Merkür ile dost Boğa'da, taşınma, iş değiştirme, ortak değiştirme ilgili olabilir. Göç konusu bile gündeme gelebilir. Bazı karışıklıklara rağmen iyi kazanacak ve geçiminizi güvence altına alacaksınız. Kendinize ve daha fazla dinlenme ve yenilenme vaat eden bir geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

3. Dekan(11 Ocak-20 Ocak):

Sabır: Bu yıl çok fazla sabra ve içsel güce ihtiyacınız var çünkü tüm durumunuz sadece ona doğru gelişiyor. Yılın sonu. Sabrınızı kaybetmeyin ve gücünüze güvenin. Ekim ayının sonundan itibaren, Balık burcundaki Jüpiter aracılığıyla kişisel şans dönemleri başlar.

Oğlak 2022 Anahtar Kelimeleri: değerlerin değişimi, iyi sezgi, yenilenme, içsel güç, değişim, sabır, Astroloji Yolculuğu

Kova 2022

1. Dekan (21 Ocak-31 Ocak):

Kişisel Bakım: Zor geçen birkaç yıldan sonra nihayet nefes alabileceksiniz. Bu yıl 2022'yi hem fiziksel hem de zihinsel olarak kendinize biraz daha bakmak için kullanın. Kendinizi tekrar tedavi etmenin tam zamanı. Ocak ayında Merkür Kova'da onlara kendi hayallerini gerçekleştirmeleri için bazı fırsatlar ve iyi iletişim kanalları sunuyor.

2. Dekan (1 Şubat- 10 Şubat):

Yaşam tarzı: İkinci Dekanı da bazı sorunlar olacak ama aynı zamanda bırakabilecekleri sağlıksız davranışlar da olacak. Bunların farkına vardığınızda, her şeyin yerine oturduğunu göreceksiniz. Özellikle Mart ayının sonunda, mali ve aşk konularında iyi şanslar yaşayacaklar.

3. Dekan (11Şubat 19 Şubat):

Satürn Dönüşü: 2022, Satürnlerinin Dekanlarına geri dönüşünü işaret ettiğinden, bu Dekan için özel bir yıl. Son Satürn Dönüşü 1992'de gerçekleşti. Yani yeni bir döngünün ve muhtemelen hayatınızın yeni bir aşamasının başlangıcındasınız. Bunun aynı zamanda içsel büyüme anlamına geldiğine güvenin.

Kova 2022 Anahtar Kelimeleri: sorumluluk, güven ve itimat, öz bakım, karar verme yeteneği, yeni yaşam tarzı, Astroloji Yolculuğu Akademisi

Balık 2022

1. Dekan(21 Şubat- 1Mart):

Şanslı olan: 1 Ocak'tan 17 Şubat'a kadar, Jüpiter yeni yaratıcı ve yenilikçi projelerin yolunu açıyor. Ve temmuz ayında, Boğa burcundaki Mars aracılığıyla, onlara memnuniyet veren bazı olumlu yaşam değişiklikleri mümkün. Şanslı gezegen ve yılın hükümdarı Jüpiter, Mayıs ve Temmuz 2021'de 1. Dekan için zaten etkiliydi ve Ocak ayında dönüşünde bu zamandan dilekler gerçekleşebilirdi.

2. Dekan(1 Mart- 10Mart):

Açık fikirli: hayatın küçük iyi şans sinyallerine ne kadar açık ve alıcı olursanız, 2022'de hayatınızın bazı dileklerini gerçekleştirme şansınız o kadar artar. Hayatın onlar için şanslı olduğuna dair temel bir güven gelişmişken artık süreç sizin elinizde olacaktır. Bu şansı yakalayın ve iyi değerlendirin.

3. Dekan(11 Mart-21 Mart):

2. Şans: Mart'tan Mayıs'a kadar olan ilk kalışının ardından Jüpiter, Ekim ayının sonundan itibaren Balık burcuna geri dönecek ve o zaman o kadar fazla bir enerji kaynağı olmayacaktır. Aldatma ve kafa karışıklığı hakim olabilir. Bu Dekan bazı Balıkları ikinci bir şans elde edecek, bu özellikle 16 Mart'tan sonra doğanlar olabilir.

Balık 2022 Anahtar Kelimeleri: bilincin genişlemesi, ilkel güven, bilgelik, nimetler ve şanslı çizgiler, yenilikler, Astroloji Yolculuğu Akademisi.

Astroloji Yolculuğu Akademisi.

Yazıların her hakkı saklıdır.

Kaynak gösterilerek dahi sitedeki ve sayfalarda ki yazılar kullanılamaz.

Tabi ki her harita parmak izi gibi kişiye özel ve bir yıllık etkilerini öğrenmek için doğum haritası analizi yaptırabilirsiniz. Ayrıca Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz.

Astroloji Yolculuğu Akademisi

Tüm düşleriniz gerçek olsun…

https://astrolojiyolculugu.com

https://astrolojiyolculugu.com/facebook

https://astrolojiyolculugu.com/instagram

https://astrolojiyolculugu.com/youtube

App: https://play.google.com/store/apps/details...

Sosyal Sorumluluk: Annedenanneyedestek

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2022, 14:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
o fala ve yildizlara bakma kiciniza girsin!
o fala ve yildizlara bakma kiciniza girsin! - 3 hafta Önce

Salllayinnnnnn nasil olsa millet yiyor!