Hakan Ural'dan koronavirüsü bitirecek öneri: Bill Gates'i tutuklayın

Hakan Ural, koronavirüs için çözümünü sosyal medya hesabından paylaştı. Ural, paylaşımında, "Bill Gates'i tutuklayın" ifadelerini kullandı.

Hakan Ural'dan koronavirüsü bitirecek öneri: Bill Gates'i tutuklayın

Geçtiğimiz günlerde sağlık çalışanlarıyla ilgili söylediği sözler yüzünden tepki çeken Hakan Ural, bu kez de koronavirüs için ilginç bir çözüm buldu.

"SAĞLAM BİR PAZARLIK YAPIN"

Bir süre önce covid-19 testi pozitif çıkan ve hastanede gördüğü tedavinin ardından sağlığına kavuşan Ural, yaptığı paylaşımda "Koronavirüse çözüm önerim: Bill Gates'i acil neredeyse bulup tutuklayın. Kapatın. Sağlam bir pazarlık yapıp askeri müşterekte ne istiyorsa anlaşın bitsin bu çile usandık, bıktık" dedi.

Ural, Erdoğan'ı çok sevdiği için hedef gösterildiğini ileri sürmüştü. Ural, "'Ülkemize çok büyük katkısı olmuş bir lider. Şimdi yapılan icraatlarını söylemeyelim mi? Bundan dolayı linç edileceksem de edileyim. Kimse beni susturamaz" demişti.

"DİBİNE KADAR YANDAŞIM" DEMİŞTİ

Ural, daha önce de "Ben şu an dibine kadar yandaşım. Ben her zaman devletimin yanındayım, devletimin ve bayrağımın dibine kadar hizmetkarıyım. Halkı tarafından seçilmiş görevli kim varsa yanındayım. Halkımın en küçüğünden en büyüğüne kadar emrindeyim ve onların refahı için duacı bir bireyim ben" ifadelerini kullanmıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Meydani bos buldu,
Meydani bos buldu, - 3 hafta Önce

DİBİNE KADAR ÖKÜZ