Hülya Avşar'dan yeni 'simit' açıklaması

"Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bugünler de biraz kolay atlatılacak" diyen Hülya Avşar'dan yeni açıklama geldi. Avşar, "Söylediğim her şeyin de arkasındayım. Her zaman da arkasında olacağım" dedi.

Hülya Avşar'dan yeni 'simit' açıklaması

Hülya Avşar’ın, magazin muhabirlerinin "Ekonominin sanatçılara nasıl yansıması oluyor?" sorusuna verdiği yanıt sosyal medyada büyük tepki toplamıştı. 

Avşar verdiği yanıtta, "Ekonomik krizin herkese ve her kesime mutlaka yansıması oluyor. Benim bildiğim bir tek şey var. Türkiye'de hatta şimdiki duruma göre dünyada eğer hayattaysan, mutlaka bu tür günleri, bu zamanları öngörüp biraz daha farklı yaşam çizmek lazım. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız. Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bugünler de biraz kolay atlatılacak. Biraz bizim bu işi, insanlar olarak bireysel halletmemiz gerekir diye düşünüyorum" ifadelerini kullanmıştı.

banner112
Avşar'ın sözleri kısa sürede sosyal medyada gündem olurken, aralarında ünlü isimlerin de dahil olduğu binlerce kişi söz konusu ifadelere tepki göstermişti.

Simit açıklaması hala gündemdeki yerini koruyan ünlü isim, Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre, önceki gün Tarabya'da görüntülendi. Avşar, burada gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"SİMİT AÇIKLAMASININ ARKASINDAYIM" 

Avşar, 'simit' açıklamasıyla ilgili olarak "Şu anda konuşacak bir konu olsa seve seve, inanın yok. Ben bir şey bir kere söyledim mi, söyledim. Söylediğim her şeyin de arkasındayım. Her zaman da arkasında olacağım" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahlaksiz yaratik
ahlaksiz yaratik - 2 hafta Önce

föşürdek kari zamaninda annesine kaynagi belli olmayan paralar getir, annesi paranin kaynagini sordugu zaman bu karinin verdigi cevap piyangodan kazandim. bir gün poposunu kalorifere dayar, annesi: aman kizim dikkat et piyango biletini yakarsin diye imali bir ikaz yapar!

dark angel
dark angel - 2 hafta Önce

boyle vatandaşlan alay ederler tabi kendisene birşey olmaz dünyalara kadar pararsı var rabim bir gün inşahAllah seni o simite muhtaç eder

simit,e muhtaç olurda bulamaz hale gelir inşallah ozaman bizlerde nasıl olduğunu görürüz.
simit,e muhtaç olurda bulamaz hale gelir inşallah ozaman bizlerde nasıl olduğunu görürüz. - 2 hafta Önce

Beşiktaş

Sıradan biri
Sıradan biri - 2 hafta Önce

Bu kadina hiç kanım ısınmadı ukala bekara karı boşamak kolay, paran var konuşuyorsun asgari ücretle geçinde göreyim gereksiz insan.