Jahrein'den, Nihal Yalçın'a çok konuşulacak hatırlatma

Ünlü Twitch yayıncısı Ahmet 'Jahrein' Sonuç, Altın Portakal Ödül Töreni'ne damgasını vuran oyuncu Nihal Yalçın'ın Onur Yürüyüşü ile ilgili geçmişte sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı gündeme getirdi.

Jahrein'den, Nihal Yalçın'a çok konuşulacak hatırlatma

Bir sosyal medya platformu olan Twitch'te yaptığı yayınlarla tanınan Ahmet 'Jahrein' Sonuç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Altın Portakal Ödül Töreni'nde Tamer Karadağlı ile yaşadığı diyalog gündem olan oyuncu Nihal Yalçın'ın Onur Yürüyüşü ile ilgili sözlerini hatırlattı.

Jahrein, Nihal Yalçın'ın 2012 yılında Twitter hesabından yaptığı paylaşımı alıntılayarak ünlü oyuncuya bu paylaşımı silme çağrısında bulundu.

İşte o tweet:

NE OLMUŞTU?

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde en iyi kadın oyuncu ödülüne layık gösterilen Nihal Yalçın'ın ödül konuşması sırasında sunuculardan Tamer Karadağlı'nın sıkılgan tavırları dikkat çekmiş, sonrasında Karadağlı'nın Yalçın'a konuşması bitmeden ödülü uzatması ve Yalçın'ın bunun üzerine "Sus mu diyorsunuz?" diyerek tepki göstermesi geceye damgasını vurmuştu. Konuşmasında "İstanbul Sözleşmesi yaşatır" ifadelerini kullanan Yalçın'ın geçmişte yaptığı bu paylaşım sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

YORUM EKLE