Kıvırcık Ali’nin ailesinden Haluk Levent’in başlattığı kampanyaya destek

Ahbap Başkanı Haluk Levent’in başlattığı müzik emekçilerine destek kampanyasına halk müziği sanatçısı Kıvırcık Ali’nin ailesinden duygulandıran bir destek geldi.

Kıvırcık Ali’nin ailesinden Haluk Levent’in başlattığı kampanyaya destek

Sanatçı Haluk Levent’in başkanlığını yaptığı Ahbap, zor dönemden geçen müzik emekçileri için fatura kampanyası başlattı.

Başlatılan kampanyaya çok sayıda ünlü isimden destek geldi. Kampanyaya gelen desteklerden biri ise insanları duygulandırdı.

Hayatını kaybeden halk müziği sanatçısı Kıvırcık Ali’nin oğlu Eren Özütemiz, Haluk Levent’i arayarak babasından kalan bağlamayı kampanya için satmak istediklerini söyledi. Haluk Levent, yaşananları sosyal medya hesabından paylaşarak, “Sevgili Kıvırcık Ali’nin oğlu @erenozutemizz aradı. ‘Abi ailece düşündük. Babam hayatta olsaydı kesinlikle bunu yapardı. Biz tüm sahne emekçileri için babamızdan yadigar kalan bu bağlamayı bağışlamak istiyoruz’ dedi. Ah Ali ah! Ne güzel çocuklar yetiştirmişsin!” ifadelerini kullandı.

BAĞIŞLANAN BAĞLAMA ANINDA SATILDI

Haluk Levent’in bu paylaşımından dakikalar sonra ise Kıvırcık Ali’nin bağlaması yeni sahibini buldu. Haluk Levent, “Sevgili Deniz Erdoğan ‘Haluk abi selamlar. Abi ben @bodyapi olarak Rahmetli Kıvırcık Ali’nin abimizin sazını almak için 50.000tl veriyorum’ dedi. Teşekkürler Deniz!

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2021, 23:58
YORUM EKLE