Kıyafeti gündem olmuştu! Oryantal Didem'den açıklama

Oryantal Didem Kınalı, İbo Show'da giydiği kıyafetin alüminyum folyoya benzetilmesi karşısında açıklamalarda bulundu. "Kollarını açabilirsin, bisiklet yaka giyebilirsin, demişlerdi. Sadece göbek deliği ve göğüs çatalının görünmemesi gerekiyormuş" dedi.

Kıyafeti gündem olmuştu! Oryantal Didem'den açıklama

Yılbaşı gecesi İbo Show programında giydiği kıyafetle gündem olan ve sosyal medyada kostümü alüminyum folyoya benzetilen oryantal Didem Kınalı'dan açıklama geldi.

Posta gazetesinden Alev Gürsoy Cimin'e konuşan  Kınalı, "Neden böyle kapalı bir kıyafet tercih ettin?" şeklindeki soruya şu yanıtı verdi:

'İŞİMİZİ YAPABİLMEK İÇİN SÖYLENENLERİ UYGULUYORUZ'

"Ya da daha doğrusu bu senin tercihin miydi? Birebir bu kıyafet olsun demediler tabii… Kollarını açabilirsin, bisiklet yaka giyebilirsin, demişlerdi. Sadece göbek deliği ve göğüs çatalının görünmemesi gerekiyormuş; onun dışında bir sorun yok dediler. Oryantal yaklaşık 15 yıldır televizyonlarda var olmadığından işimizi yapabilmek için biz de söylenenleri uyguluyoruz. Yoksa hiç işimi yapamam ki!" 

'SANKİ VEBALIYIM, SANKİ KORKUNÇ BİR MESLEĞİM VAR'

Kınalı, "Ama resmi bir dekolte yasağı yok ki?" şeklindeki yanıtı üzerine de şunları kaydetti:

"Konuk sanatçılar senden daha dekolte kıyafetler giymişti. Ayrıca son dönemde kadınlar çok cesur sahne kıyafetleri tercih ediyor. Örneğin; Hande Yener, Gülşen, Defne Samyeli... Şarkıcı oldukları için belki onlar için problem yoktur ama ben adı üstünde ‘dansöz’üm ya da ‘oryantal’ adına ne diyorlarsa! Sanki vebalıyım, sanki çok korkunç bir mesleğim var! O kadar kötü bir algı var ki! Benim mesleğim bu olduğu için maalesef damgayı da ben yiyorum."

YORUM EKLE