Manuş Baba soğuk gerekçesiyle konsere çıkmadı

Bir kayak merkezinde binlerce kişi ünlü şarkıcı Manuş Baba'yı bekledi ancak Manuş Baba soğuğu gerekçe göstererek sahneye çıkmadı. Hayal kırıklığı yaşayan hayranları tepki gösterdi. Manuş Baba tepkilerin ardından bir açıklama yaparak teknik sözleşmenin uygulanmaması dolayısıyla konsere çıkmadığını belirtti.

Manuş Baba soğuk gerekçesiyle konsere çıkmadı

Bir kayak merkezi hafta sonunda binlerce kişiye ev sahipliği yaptı. Dondurucu soğuğa rağmen yaklaşık 10 bin kişinin ziyaret ettiği kayak merkezinde bir de konser tertiplenmişti.

"BU YAPTIĞINI KENDİSİNE YAKIŞTIRAMADIK"

Şarkıcı Manuş Baba'nın konserde sahne alacağı günler öncesinden duyuruldu. Ancak 14.00'te başlaması beklenen konser bir türlü başlamadı. Sanatçının soğuğu gerekçe göstererek sahneye çıkmadığı öğrenildi.

Dondurucu soğukta saatlerce kendisini bekleyen hayranları büyük hayal kırıklığı yaşadı.

banner112
Duruma tepki gösteren hayranları, “Biz onun için gelmiştik. Bu soğukta saatlerce onu bekledik. Sahneye çıkmaması bizleri çok üzdü. Bu yaptığını kendisine yakıştıramadık” dedi.

Konuya ilişkin Instagram hesabından açıklama yapan Manuş Baba ise şu ifadelere yer verdi:

"Sizlerle kavuşmayı heyecan ve özlem ile beklediğimiz Sivas Yıldız Dağı konserimizi, teknik sözleşmemizin uygulanmaması ve bütün ısrarlarımıza rağmen sahnenin kar ve tipiye uygun kurulmamasından dolayı, sahneyi kuran teknik ekibin, siz dinleyicilerimizin, bizim ve görevli ekiplerin hayatını riske etmemek (yüksek voltaj, elektrik çarpması, yangın, sahne iskeletinin devrilme riski gibi...) adına ne yazık ki iptal etmek zorunda kaldık.

'MAĞDURİYET İÇİN ÖZÜR DİLERİZ'

Buraya kadar gelip kavuşmamız adına aynı heyecanı sizlerle taşıyıp konserimizi gerçekleştirebilmek için bütün şartları zorlayıp elimizden geleni bütün ekip arkadaşlarımla yapmamıza rağmen konseri gerçekleştirebilmemiz mümkün olmamıştır. Sahneye çıkmak istemediğimize dair anons hiçbir gerçeği yansıtmadığı gibi hitap tarzı beni ve ekip arkadaşlarımı derinden üzmüştür. Kıymet verip konser alanına gelen değerli Sivas dinleyicilerimizden yaşanılan mağduriyet adına özür dileriz. En yakın zamanda tekrar buluşabilmek, kavuşabilmek dileklerimle."

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2022, 13:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER