Merve Boluğur: Acıdan zevk alıyorum

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sık sık söz ettiren Merve Boluğur, YouTube kanalında yayınladığı videoda, "Ağırlık çalışıyorum. Onlara, 'işkence aleti' diyorum. Acıdan zevk alıyorum" dedi.

Merve Boluğur: Acıdan zevk alıyorum

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Merve Boluğur, bu süre zarfında sosyal medyaya ağırlık verdi. YouTube kanalı açan 34 yaşındaki oyuncu, son olarak formda kalmanın sırlarını anlattı.

Suyu hiç sevmediğini ifade eden Boluğur, "İçine genellikle dereotu ve maydanoz tarzı şeyler koyuyorum. Haftanın her günü spor yapıyorum" diye konuştu.

"ACIDAN ZEVK ALIYORUM"

"Ağırlık çalışıyorum" diyen Merve Boluğur, "Onlara, 'işkence aleti' diyorum. Acıdan zevk alıyorum. Yogaya da başladım. Vücudumda esnemeler oldu" ifadelerini kullandı.

"TECRÜBELERE AÇIĞIM"

Öte yandan Boluğur, daha önce de özel hayatıyla ilgili konuşmuştu. "Bir ilişkiye başladığımda duygu çalışması yapıyorum" diyen Boluğur, "Nasıl hissediyorum? diye düşünüyorum. Kendime sarılıyorum. Meditasyon bana çok yardımcı oluyor." demişti.

Oyuncu, sözlerine, "Bazen insanlar başkasının hayatından ders alabilir. Bazıları da kafasına vura vura öğrenir. Tecrübelere açığım." şeklinde devam etmişti.

"YANLIŞ BİR YERDE OLMAKTANSA KENDİ DÜNYAMDA KALIRIM"

Merve Boluğur, sözlerini şöyle sürdürmüştü:

"İlişkileri iyi diye gözükenler taviz veriyorlar. Çok sabır gösterip kendini hiçe sayanlar var. Ben sırf bir şeyler gerçekleşsin diye orada duramıyorum. 'Bir sevgilim var, el alem görsün, şu kadar parası var' demiyorum. Yanlış bir yerde olmaktansa kendi dünyamda kalırım."

"PSİKİYATRLAR YARDIMCI OLABİLİYOR"

"Kendime saygı konusunda okuduğum kitaplar çok yardımcı oldu. Psikiyatrlar yardımcı olabiliyor. Yaşadığım deneyimler, okuduğum kitaptaki karakterler de bir öğreti oluyor."

YORUM EKLE