Samir Nagizadeh Yeni Single Parçasıyla Geliyor

Azerbaycan müziğinin son dönemdeki en önemli temsilcilerinden biri olarak tanına Samir Nagizadeh, yeni single hazırlığı yapıyor. Daha önceden Türkiye’den oyunculuk teklifi aldığını açıklayan başarılı şarkıcı, yeni single parçası hakkında merak edilenleri yanıtladı. Ayrıca müzik kariyerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan genç şarkıcı, müziğini globalleştirmek istediğini vurguladı.

Samir Nagizadeh Yeni Single Parçasıyla Geliyor

Yeni single parçası hakkında açıklamalarda bulunan Samir Nagizadeh; “Yeni single parçası için hazırlık yapıyorum. Özellikle son birkaç gündür yaptığımız çalışmalar hız kazanmaya başladı ve yoğun bir tempo altında hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Şarkının kısa sürede çok ses getirmesini bekliyorum. Azerbaycan ve Türkiye’de önemli etki göreceğini düşünüyorum. En azından biz tüm hazırlığımızı kaliteyi ve profesyonelliği ön plana koyacak şekilde geçekleştiriyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

“Türkiye Benim İkinci Memleketim”

banner112
Daha önce Türkiye ile ilgili yaptığı açıklamalar ve paylaşımlarla Türk takipçileri tarafından büyük bir beğeni toplayan Samir Nagizadeh, açıklamalarında Türkiye’yi çok sevdiğini de belirtti. Genç Şarkıcı ve oyuncu; “Türkiye benim ikinci memleketim. Hemen her Azeri vatandaşı da bu şekilde düşünüyor. Aynı düşünceyi Türkiye’deki Türklerin de paylaştığını biliyorum. Bizler iki farklı toprak parçasında yaşayan tek milletiz. Yeni single çalışmamda Türkiye müziğini de hedefledim. Türk takipçilerimi de memnun edeceğini düşündüğüm bir parçayla geliyorum. Bu singleda klasik tarzımın biraz daha dışına çıkarak yeni şeyler deneyeceğiz. Geniş ve alanında başarılı bir çalışma grubumuz var. Bu singleda tamamen profesyonel ve oldukça güçlü bir altyapı oluşturmayı amaçlıyoruz.” İfadeleriyle yeni yayınlayacağı singleda Türk müzikseverlere de hitap etmeyi hedeflediğini belirtti.

“Müziğimi Evrenselleştirmek İstiyorum”

Ayrıca müzik kariyerine ve müzikteki hedeflerine de değinen genç şarkıcı Samir Nagizadeh; “Müziğimi evrenselleştirmek istiyorum. Müzik, zaten doğası gereği evrensel insani bir uğraştır ve müzikte evrenselleşmek, kalıcılığın en önemli gerekliliğidir. Ben de gerek yaptığım müzikle gerekse ortaya koyduğum oyunculukla iz bırakmak istiyorum. Bu nedenle müziğimi evrenselleştirerek global ölçekte tanınır bir şarkıcı olma hedefimi fazlasıyla önemsiyorum. Eğer doğru zamanda doğru yerde olursam hedeflerimi gerçekleştirebileceğime de inanıyorum. Ben yaşamımın tamamını başta müzik ve oyunculuk olmak üzere sanatın her alanına adamaya hazırım.” şeklinde değerlendirmeler gerçekleştirdi.

YORUM EKLE