Ünlü Sanatçı Yusuf Yiğit Duman rekorları altüst etti!

Ünlü Sanatçı Yusuf Yiğit Duman, geçtiğimiz günlerde albümüyle aynı adı taşıyan ''Bana Anlatma'' isimli parçasını klibiyle beraber tüm müzik platformlarında yayınladı, başarılı müzisyen yayınladığı şarkısıyla sadece 1 haftada 5 TOP listesine girdi ve henüz ilk haftasında klibi 200.000 izlenmeyi aştı.

Ünlü Sanatçı Yusuf Yiğit Duman rekorları altüst etti!

Ünlü Sanatçı Yusuf Yiğit Duman, geçtiğimiz günlerde albümüyle aynı adı taşıyan ''Bana Anlatma'' isimli parçasını klibiyle beraber tüm müzik platformlarında yayınladı, başarılı Müzisyen yayınladığı şarkısıyla sadece 1 haftada 5 TOP listesine girdi ve henüz ilk haftasında klibi 200.000 izlenmeyi aştı. Böylelikle her seferinde kalitesini yükselttiğini ve kendi rekorlarını kırdığını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Öncesinde verdiği demeçlerde 31.12.2021 tarihinde yani 2021'in son günü için albümünden yeni bir şarkı yayınlayacağının haberini müjdeleyen Yusuf Yiğit Duman, bahsettiği gibi aynı tarihte yeni parçasını yayınladı. Önce 'Zamanı Geldi Gerçek Rap'in olarak ismi bahsedilen şarkı, albümüyle aynı adı taşıyarak 'Bana Anlatma' adıyla yayınlandı. Klibin giriş görüntüsünde ise yine 'Zamanı Geldi Gerçek Rap'in' vardı, ünlü Müzisyenin bunu stratejik olarak yaptığı ve bu şekilde bir mesaj vermek istediği düşünüldü. Şarkı sözleriyle adeta piyasayı çekip çeviren, müziğiyle insanı kendine çeken ve klibiyle Hollywood filmlerini / kliplerini aratmayan bir klip yayınlandı. Bu parça sadece ilk haftasında dahi bütün müzik platformlarında oldukça büyük ses getirdi.

Önceki klibi 'Sakinleş' ile 1 hafta dolmadan ulaştığı 100.000 izlenme sayısına, 'Bana Anlatma' klibi ile sadece 9 saatte ulaştı! Bununla kalmayıp 2. gününde, yani 01/01/2022 tarihinde En Beğenilen Şarkılar TOP 20 listesinde #2 numarada yerini aldı; bu sayede de yine 'Sakinleş' ile ulaştığı 3. günündeki En Beğenilen Şarkılar TOP 20 #16 numara rekorunu ekarte etmiş oldu. Sözünü ettiği gibi kendi rekorunu kırmış oldu ve aynı zamanda hem Türkiye'de hem de dünya çapında ses getirdi. Itunes'da ''Breaking Turkish Rap'' listesinde üst sıralarda yer aldı ve hala yer almaya devam ediyor. Bitmedi! 'Bana Anlatma' yine 2. gününde TOP 100 TÜRKİYE listesine #67 numarayla giriş yaptı. 3. gününde de performansına En Beğenilen Şarkılar TOP 20 listesinde #3 numarayla devam etti. Şarkı öte yandan TÜRKİYE TOP 40 listesinde de sıralamasını sürdürürken 6. gününde de En Beğenilen Şarkılar TOP 20 listesinde #13 numarayla yıldızını parlattırmaya devam etti.

Meşhur Şarkıcı Yusuf Yiğit Duman piyasada kartları yeniden dağıttı ve taşları yerinden oynattı. Başarısı ve ünü zaten ülke sınırlarını çoktan aşmıştı ve bu yakaladığı başarılarla da artık ismini silinmemek üzere altın harflerle kazımış oldu, iz bıraktı. 2022 yılı için geçtiğimiz günlerde de Bana Anlatma albümüne ait ilk düet parçayı açıkladı ve şarkının ismini söylemese de bu parçanın ünlü DJ Iljano ile düet olduğunu belirtti. İnsanlar gerek parçalarının yorumlarında gerekse sosyal medya hesaplarında ünlü Sanatçı Yusuf Yiğit Duman için ''Türkiye'nin Gururu'' şeklinde ve bunun benzeri tonlarca söylem yapıyorlar.

Yusuf Yiğit Duman'a başarısının sırrını sorduk ve verdiği cevaplar ise ciddi anlamda kayda değer idi: ''Başarının sırrı stratejik ilerleme, hedef belirleme, ne yapacağını bilmek, amaç için çabalamak, parayı çoğu zaman ön planda tutmamak, çok çalışmak, çok çalışmak ve çok çalışmak. Bunları düzgün ve doğru bir şekilde uygularsanız ve kalbinizde, içinizde kötü bir niyet olmazsa; bu yolun sonunda zaten istediğinizi elde edeceksiniz. Görüyorum ki insanlar bu devirde paraya tapar hale gelmişler, para için ruhlarını satıyorlar. İşte bu mantalitede olursanız bu yolun sonunda hiçbir zaman kazanamazsınız. Allah kimseyi şaşırtmasın. Her zaman doğru olun, adalet yönünüz olsun, objektif olmaktan şaşmayın, en önemlisi de yeri geldiğinde kendinizi de eleştirmeyi bilin ve aynaya bakmayı unutmayın. Kimse hatasız değildir. Bu yolda düşe kalka ilerleyeceksiniz ve her düştüğünüzde kalkmayı öğreneceksiniz; siz istemeseniz bile hayat size bunu dayatarak öğretecektir. 'Gerçek' sevgiyle kalın.''

YORUM EKLE