Vedat Milor: Eşimle parası için evlendim

Türkiye'nin en sevilen isimlerinden Vedat Milor, sosyal medyada eşiyle olan fotoğrafına gelen "Sanki mantık evliliği gibi duruyor" yorumuna esprili bir şekilde "Parası için evlendim" yanıtını verdi.

Vedat Milor: Eşimle parası için evlendim

Türkiye'nin değerli gurmesi Vedat Milor, geçtiğimiz gün "Sevgili eşim Linda Milor ile son New York ziyaretimizden." notuyla bir fotoğraf paylaştı.Eşiyle fotoğrafına birçok güzel mesajın arasında öyle değişik bir yorum vardı ki Milor, tepkisiz kalamadı. Bir takipçisi eşi Linda Milor ile fotoğrafını paylaşan ünlü gurme Vedat Milor'a "Sanki mantık evliliği gibi duruyor" yorumunu yaptı. Milor da bu yoruma esprili bir şekilde, "Parası için evlendim" yanıtını verdi.

"NEDEN BU KADAR KÖTÜSÜNÜZ?"

Vedat Milor'un bu cevabına yüzlerce yorum yapıldı. Vedat Milor, daha önce de Instagram hesabından eşiyle bir fotoğrafını paylaşmış, fotoğrafın altına gelen çirkin yoruma 'Neden bu kadar kötüsünüz?' diyerek cevap vermişti. Milor, bir takipçisinin 'En sevdiğiniz tatlı nedir?' sorusuna da, 'Daha önce söylemiştim. Eşimin dudakları' yanıtını vermişti.

YORUM EKLE