Yıldız Tilbe aşı karşıtlığından vazgeçti: İlk dozunu oldu

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, daha önce sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla koronavirüs aşısına ve PCR testlerine karşı olduğunu belirtmişti. Tilbe'nin ilk doz aşısını olarak fikrini değiştirdiği öğrenildi.

Yıldız Tilbe aşı karşıtlığından vazgeçti: İlk dozunu oldu

Aşı olmayacağını, PCR yaptırmayacağını söyleyen Yıldız Tilbe, "Gerekirse konserlerimi de iptal ederim" demişti. Nitekim öyle oldu. Tilbe'nin konseri iptal edildi. Sonrasında Tilbe fikir değiştirdi. Önceki gün ilk doz aşısını oldu.

Posta'nın haberine göre; usta sanatçı Yıldız Tilbe, aşı olmayı reddetmişti. Sosyal medyadan "Aşıyı da PCR'ı da reddediyorum" diye açıklama yapmıştı.

'KORUMAYAN AŞIYI NİYE OLAYIM'

Sık sık coronavirüs aşısı karşıtı açıklamalar yapan Tilbe, "Korumayan aşıyı niye olayım? Ölürsem ölürüm, kalırsam yine öleceğim bir gün" diyen şarkıcı, gerekirse konserlerini iptal edeceğini de söylemişti.

Yıldız Tilbe'nin bu açıklamalarından sonra 18 Eylül'de vereceği Kıbrıs konseri iptal edildi.

Tv100'ün haberine göre; 6 Eylül itibarıyla seyahate çıkmak, sinema, tiyatro ve konserlere gitmek için aşı kartı ya da PCR testi istenmeye başlanınca Yıldız Tilbe fikir değiştirdi, önceki gün ilk doz aşısını oldu.

YORUM EKLE