'AK Parti 15 puan kaybetti'

Gelecek Partisi Sözcüsü Selim Temurci, "AK Parti’de en yüksek oy Davutoğlu’nun genel başkanlığında alındı. O tarihten bu yana iktidarın 15 puana yakın kaybı var. AK Parti’nin kendi kendini yok eden bir organizasyona döndüğünün görülmesi lazım" dedi.

'AK Parti 15 puan kaybetti'

Gelecek Partisi Siyasi İşler Başkanı ve Parti Sözcüsü Selim TemurciABD Başkanı Donald Trump, Minneapolis’teki protestolara müdahale için gerekirse ordunun "çok süratle" kentte askerler konuşlandırabileceğini söyledi.

Suni tartışmalarla Türkiye’nin gerçek gündeminin örtüldüğünü söyleyen Temurci, “İktidarlar güçlerini kaybetmeye başladıklarında birtakım değişikliklerle oturdukları koltuklara tutunmak isterler. Biz biliyoruz ki böyle koltukları korumaya çalışarak yapılan işler iktidar mensuplarını o koltuklardan etmiştir” dedi.

Temurci, "AK Parti’de en yüksek oy Davutoğlu’nun genel başkanlığında alındı. O tarihten bu yana iktidarın 15 puana yakın kaybı var. AK Parti’nin kendi kendini yok eden bir organizasyona döndüğünün görülmesi lazım" dedi.(Duvar)

YORUM EKLE