AKP'li vekilden tepki çeken sözler: Komünistlerde namus anlayışı yok

AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, komünistleri hedef aldı. Demirbağ, "Bir de Komünist Partisi var. Komünistlerde zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur, aile namus anlayışı olmaz" dedi.

AKP'li vekilden tepki çeken sözler: Komünistlerde namus anlayışı yok

AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Kanal Fırat'ta "Gündeme Dair" adlı programa konuk oldu. Demirbağ buradaki konuşmasında, Türkiye Komünist Partisi'nin Millet İttifakı'nın ortaklarından olduğunu öne sürdü ve partiyi hedef alan açıklamalarda bulundu.

banner112
Demirbağ, "Bir de Komünist Partisi var. Komünistlerde zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur, aile namus anlayışı olmaz" diye konuştu.

Demirbağ devamında şunları söyledi:

“Bir de LGBT var LGBT'nin ne olduğu da malum. Millet İttifakı bu onun için bunları topyekûn ahlak eğitiminden geçirmek lazım. Şimdi Millet İttifakının paydaşlarına bakalım, biri kim CHP-Kılıçdaroğlu. Lider partiler liderlerle anılır bilinir, partiye bakmaz insanımız lidere bakar. Daha öncesinde de biliyorsunuz Cumhurbaşkanımıza bir konuda cevap verirken dinleyenlerin affına sığınıyorum orada diyor ki ‘Bunu bana diyenin an an an' diyor duruyor, mecliste konuşma yaparken bir el hareketi yapıyor o el hareketini sosyal medyada iki yaşındaki çocuklara uyarladılar. Meral Akşener grup toplantısında meclis çatısı altında bir kadın lider olarak savunmak amacıyla dinleyenlerin affına sığınıyorum ‘Yavşaklar' dedi. Bu da İYİ Parti."

YORUM EKLE
YORUMLAR
yalanci top olsun!
yalanci top olsun! - 3 hafta Önce

Komunistler sizin gibi cocuklara tecevüz etmiyorlar !
Godos herif hirsizlik, yolsuzluk, dolandiricilik, rüsvet, mala cökme , uyusturucu ticareti, cocuklara tecavüz, silah kacakciligi hepsi sizde !!!!

Pezevenk herif
Pezevenk herif @yalanci top olsun! - 3 hafta Önce

lan gavat komunistler namus anlayislarinin zekatini size verse sülaleniz 1000 sene gecinir!

Zırtaboz
Zırtaboz - 3 hafta Önce

Utanmaz rezil ensar vakfında kuran kurslarında yaptığınız tecavüzleri unutmadık namussuzun önde gideni sizsiniz..Siz peynir ekmek yer ete para vermezsiniz birbirinizi s..ker g.te para vermezsiniz

Kendileri irz düsmani
Kendileri irz düsmani - 3 hafta Önce

pedofilin önde gideni 1960 yillarinda CIA nin komunistlere karsi baslattigi iftirada takili kalmis.
siz arap artiklarinin evinize disi sinek dahi korkudan giremiyor ! Analarinizin dizinden , 2-3 yasindaki cocugu kilotu ile görünce tahrik oluyorsunuz ! Adi pezevenkler!

Müge anlı
Müge anlı - 3 hafta Önce

Müge anlı ve diğer benzeri programlarda çıkan ahlaksılıkların tamamı sizin çevrenizden çıkmakta TV'ler buna şahit

gavat kisi kendinden bilir isi
gavat kisi kendinden bilir isi - 3 hafta Önce

Bir komunistin namusuna bir sey söylede seni orada bi s*ksin!

aklima gelenler
aklima gelenler - 3 hafta Önce

namus düskünleri müsülman akp liler ne diyor, hatirlatalim !
"söyle orospun olurum"
"erdogani anamin üstünde yakalasam, orospuluk anamdadir"
"vay yavrum vay, ben onu yalarim istiririm"