AKP'li yöneticiden vatandaşa hakaret

“Emeklilere iyi kazık attınız. yüzde 40 zam vermemek için aralık ayı enflasyonunu yüzde 13’e çıkardınız. Size bir daha oy verirsem insan değilim” diyen vatandaşa AKP2li yönetici tepki çeken bir yanıt verdi. AKP Konya Karatay İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Küçükkömürler, vatandaşa “Hayvanlar oy kullanmıyor. Kanunen” dedi.

AKP'li yöneticiden vatandaşa hakaret

Dün yapılan kabine toplantısının ardından açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, en düşük emekli maaşının 2 bin 500 lira olacağını duyurmuştu. Ancak enflasyon altında ezilen ve ek zam bekleyen emekliler  açıklanan zam oranlarını beğenmedi.

“SİZE BİR DAHA OY VERİRSEM İNSAN DEĞİLİM”

Sözcü'den Müslüm Evci'nin haberine göre; emekliye zam oranlarıyla ilgili tepkisini sosyal medya hesabından paylaşan AKP'li bir vatandaş, “Emeklilere iyi kazık attınız. yüzde 40 zam vermemek için aralık ayı enflasyonunu yüzde 13’e çıkardınız. Size bir daha oy verirsem insan değilim” ifadelerini kullandı.

“HAYVANLAR OY KULLANMIYOR”

AKP Konya Karatay İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Küçükkömürler, emekli zammına tepki gösteren ve AKP'ye bir daha oy vermeyeceğini söyleyen vatandaşın paylaşımını alıntılayarak, “Hayvanlar oy kullanmıyor. Kanunen” paylaşımında bulundu.

HAKARETE TEPKİ GÖSTEREN VATANDAŞLARI DA HEDEF ALDI

AKP'li ismin vatandaşa ‘hayvan' benzetmesine sosyal medyada birçok vatandaş tepki gösterdi. Bunun üzerine AKP'li Küçükkömürler sosyal medya hesabından kendisine tepki gösteren vatandaşları da hedef aldığı bir diğer paylaşımında “’AK parti seçmenine hayvan’ dedi diyerek algı yapanları, yalan söyleyenleri, üç kuruşa davasını, 1 dolara vatanını satanları, Türkiye düşmanlarını, teröristleri, İslam düşmanlarını 2023’te tekrar sandığa gömeceğiz. Durmak yok, yola devam” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
serefsizler iste böyle
serefsizler iste böyle - 2 hafta Önce

tam ibneler , halk bunlari sirtindan indirince gercek yüzlerini gösteriyorlar!
Adilos Bebe siiri bunlari ne kadar güzel tarif ediyor!
Bunlar,
Engerekler ve çıyanlardır,
Bunlar,
Aşımıza, ekmeğimize
Göz koyanlardır,
Tanı bunları,
Tanı da büyü…
Ahmet Arif

MAZLUM un duasi
MAZLUM un duasi - 2 hafta Önce

Bi bitmediniz inin milletin sirtin dan bu millete yasattiklariniz yetmedi.mi.ALLAH cc topunuzun belasini versin

Zırtaboz
Zırtaboz - 2 hafta Önce

Sen ve senin gibi hayvanları seçen hayvanlara kapak olsun..Şerefsiz it oğlu it...