Ali Babacan Anıtkabir'i ziyaret etti

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin kuruluşunun ikinci yıl dönümünde Anıtkabir'i ziyaret etti.

Ali Babacan Anıtkabir'i ziyaret etti

9 Mart 2020 tarihinde kurulan DEVA Partisi, siyasette 2. yılını doldurdu. Partisinin 2. yılı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret eden Babacan, Anıtkabir Özel Defteri'ne, "Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir ilkesi yolumuzu aydınlatıyor" yazdı.

banner112
Babacan, şunları kaydetti:

“Cumhuriyetin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Demokrasi ve Atılım Partisi’nin kuruluşunun ikinci yıl dönümünde huzurunuzdayız. Bundan bir asır önce tüm dünyaya haykırdığınız ‘Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir’ ilkesi yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor. En ağır koşullar altında dahi, gücünü ve meşruiyetini milletin egemenliğinin tecelli ettiği Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden alma kararlılığınızı, günümüze taşımaktan büyük bir onur duyuyoruz.”

“Cumhuriyetimizi çağdaş medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarma hedefimizde emin adımlarla ilerliyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’ni uluslararası alanda itibarlı ve saygın bir devlet haline getirme sorumluluğunu kalbimizde hissediyoruz. Partimiz üçüncü, Cumhuriyetimiz yüzüncü yaşına girdiğinde özgür, adil ve zengin bir Türkiye’ye ulaşma hedefiyle durmadan ve yorulmadan çalışıyoruz. Sizin ve yol arkadaşlarınızın ruhu şad olsun.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜVEN BROWN
GÜVEN BROWN - 3 ay Önce

ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

uğur cengız
uğur cengız - 3 ay Önce

bitaraf olmayan çalışanların işten atılması için çıkarılan kolaylaştırıcı yasalar sayesinde binlerce mağdur yaratılması sizin zamanınızda olmadı mı, bir de SGK kayıtlarına atılan kişi hakkında hukuksuz olarak ahlaksız, dolandırıcı, yalancı gibi ibareler yazdırılarak bir daha iş bulmalarını da engellediniz, çalışanın hakkını koruyan sendikalarda yok edildi, ne o şimdi günah çıkarma zamanı mı..

SIRADAKİ HABER