Bahçeli'den Enes Kara çıkışı: Gençlerimizi sahipsiz bırakamayız

MHP lideri Bahçeli, cemaat yurdunda kalan ve intihar eden Enes Kara'ya ilişkin açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Malum intihar vakası ne ilk ne de sondur. Bizim üzerinde durmak istediğimiz asıl mevzu intihar olayının siyasi hesaplaşmaya konu edilerek muhafazakar insanlarımıza yönelik intikam aracına dönüştürülmesidir" dedi. Öte yandan Bahçeli, konuşmasında Sezen Aksu'yu hedef alarak " Bu sanatçıya diyorum ki serçeysen serçeliğini bil sakın kuzgunluğa heves etme" ifadelerini kullandı.

Bahçeli'den Enes Kara çıkışı: Gençlerimizi sahipsiz bırakamayız

Partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, cemaat yurdunda kalan ve yaşadığı baskıları anlattıktan sonra intihar eden Enes Kara'ya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli, "İstismarın her türlüsüne karşıyız. Gençlerimizi sahipsiz bırakamayız. Suçsuz günahsız insanlarımızın israfına tahammül edemeyiz. Malum intihar vakası ne ilk ne de sondur. Bizim üzerinde durmak istediğimiz asıl mevzu intihar olayının siyasi hesaplaşmaya konu edilerek muhafazakar insanlarımıza yönelik intikam aracına dönüştürülmesidir. Bu insani, vicdani değildir" dedi.

SEZEN AKSU'YU HEDEF ALDI

Öte yandan Bahçeli konuşmasının devamında şarkı sözleriyle gündeme gelen ünlü sanatçı Sezen Aksu'yu hedef aldı. Bahçeli, sanatçının şarkısına ilişkin açıklamalarda bulunarak "Sorumsuz şarkıcının sefalet hali, cehalet çukurunun açık seçik bir numunesidir. Bu sanatçıya diyorum ki serçeysen serçeliğini bil sakın kuzgunluğa heves etme" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2022, 11:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bu siyasetciyi kim seciyor ?
Bu siyasetciyi kim seciyor ? - 4 ay Önce

böyle insanlar türkiye cumhuriyetinde söz sahibi , bu gibi durumlar halkin bazi kesimlerinin zeka düzeyini gösteriyor!
simdiye kadar bu adamin, zarardan baska , TC ye zerre kadar faydasi olmadi, hirsiz dediklerine , zürriyetsiz diyenlere biat etti!

Eyt Li Fakir
Eyt Li Fakir - 4 ay Önce

Adamin agzindan ekonomi ve milletin menfaatibile ilgili bir tek kelime cikmiyor.hep tiri viri gundem

Ekonomiden anlamiyorki  ???
Ekonomiden anlamiyorki ??? @Eyt Li Fakir - 4 ay Önce

Prompterde olmasa söyliyecek hic bir seyi yok.
Vatan millet din sakarya salla gitsin , bostan korkulugu dahi bi ise yariyor!

SIRADAKİ HABER