Bahçeli: HDP'yi Türk siyaset ve demokrasi hayatında bir saniye bile görmeye tahammül edemiyoruz

MHP lideri Bahçeli partisinin grup toplantısında "Terör örgütüne eleman devşiren sözde Kürdistan propagandası ile sabırlarımızı kevgire çeviren HDP'yi Türk siyaset ve demokrasi hayatında bir saniye bile görmeye tahammül edemiyoruz" dedi.

Bahçeli: HDP'yi Türk siyaset ve demokrasi hayatında bir saniye bile görmeye tahammül edemiyoruz

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuşuyor. Bahçeli buradaki konuşmasında HDP'ye sert sözlerle yüklendi ve  "Terör örgütüne eleman devşiren sözde Kürdistan propagandası ile sabırlarımızı kevgire çeviren HDP'yi Türk siyaset ve demokrasi hayatında bir saniye bile görmeye tahammül edemiyoruz" dedi.

Bahçeli konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

"Türk milleti terörizmin hain planlarına, terör örgütlerinin kanlı saldırılarına diz çökmeyecektir. Terörizmin hiçbir şekli, türü, türevi masum değildir. Türkiye'nin üstesinden gelinmesi kaçınılmaz olan öncelikli sorunu bölücü terördür. Bunun üstesinden gelinmeden hayatın diğer alanlarında istikrar yakalanması belki de imkansızdır. Terör, ülkemizin kabuk bağlamamış yarasıdır. 

Sınırlarımızın mücavir alanlarında, dağlarda, mezarlarda, şehirlerde, belediyelerde, bürokraside ve gazi Mecliste bölücü teröristleri temizlemedikten sonra rahat bulamayız. Milli bekamız, güvenliğimiz buna bağlıdır. Bayrak inmesin diye yavrularını mezara indiren şehit analarına-babalarına vefa borcumuzu ödemek zorundayız. Biz TBMM'de terörist istemiyoruz. Terör örgütüne eleman devşiren sözde Kürdistan propagandası ile sabırlarımızı kevgire çeviren HDP'yi Türk siyaset ve demokrasi hayatında bir saniye bile görmeye tahammül edemiyoruz. AYM'nin görevini yapmasını bekliyoruz."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Camur ittifaki konuşmuş!
Camur ittifaki konuşmuş! - 1 hafta Önce

biz de senin 5 saliselik görüntüne tahammül edemiyoruz! Veba gibi Türkiyenin başina belasiniz.
HDP gitti diyelim 6 milyon secmenini ne yapacaksiniz, aklinizda maraş katliami gibi bir planinizmi var? yapmadiginiz bir şey degil!
Hangi beyinsizler hala bu herife % 6 oy veriyorlar ?

Hirbo
Hirbo - 1 hafta Önce

Hangi demokraside görmek istemiyorsun? Demokrasimi kaldi dümbük herif , sadece döküntüsü var !

Keko
Keko - 1 hafta Önce

Mafya artığı çapulcuların başı senin ülkücülerinin bu ülkede yaptığı katliamları unutmadık asıl biz seni görmek istemiyoruz bu kaçak saray palyaçosunun derhal akıl hastanesine kapatılması lazım...