Batman'da CHP'ye büyük katılım

110 kişilik grup, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Batman İl Başkanlığı'na giderek katılım sağladı. CHP'ye üye olanların çoğunluğunun gençlerden oluşması dikkat çekti.

Batman'da CHP'ye büyük katılım

CHP Batman'da partiye katılımlar sürüyor. Son olarak bir araya gelen 110 kişilik grup CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar'ı ziyaret etti. İl Başkanlığı'nda gerçekleşen toplantının ardından grup CHP'ye katıldı. Katılım sağlayan gruba CHP İl Başkanı yaşar ve diğer parti yöneticileri tarafından parti rozeti takıldı. 

'KAPIMIZ HERKESE AÇIK'

Toplantının ardından açıklama yapan CHP'li Yaşar, katılımların her geçen gün arttığını belirterek, "Partimizin koyduğu hedefler hiçbir fire vermeden devam ediyor. Gelen her yurttaşımıza kapımızın açık olduğunu belirtmek istiyorum. Bugün katılım sağlayan buradaki 110 kişi, dışarıda karşılaştığı insanlara bizim partimizi anlatacak. Bizim bu ülke için çabalarımızı gören insanlarımız da CHP'nin edindiği misyonu anlayacak ve bizimle yürüyecek. Burada bulunan arkadaşlarımızın her birine destekleri için teşekkürlerimi sunuyorum" diye konuştu.


 

YORUM EKLE