Cemal Enginyurt'tan dikkat çeken Melih Gökçek iddiası: Saldırı hazırlığında

Demokrat Partili Cemal Enginyurt ile Melih Gökçek arasındaki kavga günden güne büyüyor. Cemal Enginyurt, ABB Eski Başkanı Melih Gökçek hakkında 'trolleri ile saldırı hazırlığı' yaptığını söyledi.

Cemal Enginyurt'tan dikkat çeken Melih Gökçek iddiası: Saldırı hazırlığında

Cemal Enginyurt sosyal medya hesabından dikkat çeken ifadeler paylaştı. Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, geçtiğimiz hafta katıldığı bir yayında Ankara'nın eski belediye başkanı Melih Gökçek'in FETÖ'den yargılanacak kişilerin en başında geldiğini söylemişti.  Bu ifadeler sonrası paylaşımda bulunan Melih Gökçek, “Adamı tanımıyorum. Araştırdım kim diye, meğer zurnanın son deliğiymiş.” demişti.

CEMAL ENGİNYURT: MELİH GÖKÇEK HAZIRLIK YAPIYOR'

DP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Melih Gökçek için sert ifadeler kullandı. Cemal Enginyurt, Melih Gökçek’in maaşlı trolleriyle saldırmak için bot hesaplarla hazırlık yaptığı iddia etti.

 “Değil sizden, kralınızdan korkup susan namerttir.” diyen Cemal Enginyurt, “Zerre şerefiniz varsa ki yok. Küfür etmezsiniz. Ha edecekseniz de mislini iade ediyorum. Hakaret eden her şerefsiz! Tarafımdan mahkemeye verilecektir. Ben yazmadım, af dilerim, hata ettim deme, kabul değildir.” dedi.

 MELİH GÖKÇEK KARŞIMA ÇIK KONUŞ

 Melih Gökçek’e seslenen Cemal Enginyurt, “İ.Melih Gökçek, kıvırmayı bırak! Sanaldan mutlu olacağına karşıma çıkarak konuş. Hangi kanal veya istediğin yerde buluşalım.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
uğur cengız
uğur cengız - 3 ay Önce

neymiş bu siyasetçiler ya, vatandaştan ne istiyorsunuz, beş senede bir uğrarsınız vatandaşa, düşün artık yakadan ve rahat bırakın insanı canından bezdirdiniz, gökçek falan filan, vatandaş bunların ne yaptıklarını ve neyi yapmadıklarını görüyor zaten. siyasi kişilerin marifetiyle binlerce kişi yandaş candaş olmadığı için uyduruk gerekçe ile patronlara işten çıkartıldı, işten çıkan kişinin SGK kaydına hukuksuz olarak uyduruk menfi gerekçeler yazıldı, son örneği CHP mv. sezgin tanrıkulu örneği, metro güvenlik elemanına ben millet vekiliyim diyerek hem hakaret ediyor hem de işinden attırıyor, SGK kaydında da ahlaksızlık yaptı yazıyor ve çocuk iş bulamıyor, nerede o hukuk söylemleriniz ha siyasiler, binlerce SGK kayıt mağduru insanımız iş bulmak için Almanya yamı gitsin, siz bunları dile getirin.. bırakın didişmeyi..

SIRADAKİ HABER