CHP'li Özkoç'tan Erdoğan'a çok sert 'İmralı' tepkisi

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Edirne’deki en büyük hesabı İmralı'dakine verecek" sözlerine ilişkin, "Erdoğan, İmralı'yla arasındaki bağlantıyı açıklamalıdır. Saraydakilere sesleniyorum; siyasi ikbaliniz uğruna teröristlerle bir araya gelirseniz karşınızda Kuvayi Milliyecileri bulursunuz" dedi.

CHP'li Özkoç'tan Erdoğan'a çok sert 'İmralı' tepkisi

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, geçen hafta AKP Grubu'nda yaptığı konuşmada, “Edirne’deki en büyük hesabı İmralı'dakine verecek. Onların da kendi içlerinde ayrı bir hesaplaşmaları var. Ve bu hesaplaşmayı da yapacaklar” demişti.

Engin Özkoç, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, Erdoğan'ın bu sözlerine tepki gösterdi.

Özkoç’un paylaşımı şöyle:

"Erdoğan, İmralı'yla arasındaki bağlantıyı açıklamalıdır. Saraydakilere sesleniyorum; siyasi ikbaliniz uğruna teröristlerle bir araya gelirseniz karşınızda Kuvayi Milliyecileri bulursunuz! Türkiye sahipsiz değildir."

YORUM EKLE
YORUMLAR
efekan
efekan - 4 ay Önce

kuvvayi milliyeci mi?cok komiksiniz....

Keko
Keko - 4 ay Önce

Erdoğanın amacı bebek katiline şirin gözüküp Kürt vatandaşlarınızı tarafına çekmek bir de bakmışsınız özel bir yasa ile katil apoyu serbest bırakmış bırakırsa da şaşırmayın

Breh breh brehh !!!!!!
Breh breh brehh !!!!!! - 4 ay Önce

"karşınızda Kuvayi Milliyecileri bulursunuz"
şimdiye kadar nerdeydiniz? TC battikdan sonrami, yobazlar kudurdular biz eski düzeni (seriati) geri istiyoruz diyenleri görmüyormusunuz?

SIRADAKİ HABER