Karamollaoğlu'ndan Davutoğlu'na ziyaret

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, altılı masada yer alan liderlere gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’na konuk oldu.

Karamollaoğlu'ndan Davutoğlu'na ziyaret

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu ziyaret etti.

Davutoğlu, Karamollaoğlu’nun ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Temel Karamollaoğlu’nu Genel Merkezimizde ağırladık. Sayın Karamollaoğlu ile güncel konuları istişare imkânı bulduk. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum.

Karamollaoğlu, geçen hafta KRT TV’de katıldığı bir programda, ‘altılı masa’da yer alan bütün siyasi partilerin genel başkanlarıyla görüşme yapacağını şöyle açıklamıştı:

Önümüzdeki hafta altılı masadaki bütün parti liderleri ile bir görüşme yapacağım tekrar. Bazı konuları kendilerine aktaracağım. Bizzat ziyaret edeceğim. Onların da zamanının benim zamanıma denk düşmesi lazım. Bir hafta içinde bütün bu ziyaretlerimi mümkünse tamamlamak istiyorum.

Karamollaoğlu, daha önce de 9 Mayıs’ta Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan’ı, 11 Mayıs’ta ise Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER